Szukaj

Szokujące znalezisko w łazience Agaty Dudy. Pierwsza dama nic nie mówiła. Dopiero jej brat ujawnił sekret

Agata Duda, Jakub Kornhauser

Agata Duda, Jakub Kornhauser

Brat Agaty Dudy zdradził kolejny sekret rodziny pierwszej damy. Tym razem chodzi o działalność ich ojca, Juliana Kornhausera. To szokujące, co po latach znaleźli w łazience.

Każda rodzina ma swoje sekrety, tak jest też w przypadku familii Agaty Dudy. O żonie prezydenta naprawę niewiele wiemy. Ona niechętnie mówi o sprawach prywatnych, a to, co można znaleźć w sieci, to zaledwie urywki, z których trudno zbudować prawdziwą historię pierwszej damy.

Jakiś czas temu ogromne zainteresowanie wzbudziła książka napisana przez jej dziś 74-letniego ojca, jednego z najwybitniejszych polskich poetów tzw. Nowej Fali. W 1995 roku Julian Kornhauser opublikował Dom, sen i gry dziecięce. Opowieść Sentymentalna, która jest, jak do tej pory, podstawowym źródłem informacji na temat rodu żony prezydenta.

Jednak tam nie znajdziecie największych tajemnic jej dzieciństwa. O nich opowiedział Jakub Kornhauser, jej brat,  który od lat nie rozmawia z żoną Andrzeja Dudy. On też od czasu do czasu zdradza tajemnice rodzinne.

Brat Agaty Dudy wyjawił kolejny sekret rodzinny

Jakub Kornhauser zdradził kolejną tajemnicę rodzinną. Opowiedział o rodzinnym sekrecie, który był związany z jego rodziną od lat. Mowa o specjalnym koszu.

Zawsze kryły się w nim największe tajemnice rodzinne – mówił Jakub Kornhauser.

To w tym specjalnym koszu rodzina pierwszej damy przechowywała bardzo ważną korespondencję z największymi artystami z całej Polski.

Pochowane w teczkach lub albumach  na zdjęcia. Obozowe i powojenne dokumenty dziadka. Listy od krewnych. Wielkie paki z korespondencją od Barańczaka, Zagajewskiego, ale też Szymborskiej, Iwaszkiewicza – cytuje brata Agaty Dudy portal o2.pl.

Przekazanymi także informacje, że w rodzinnym domu pierwszej damy kiedyś znaleziono podsłuchy. Zostały odnalezione przypadkowo podczas remontu.

Odkryliśmy je dopiero w latach 90. w trakcie remontu łazienki. Były w piecyku gazowym. Ciekawe, czego można się dowiedzieć dzięki aparaturze zamontowanej w takim miejscu – mówił Jakub Kornhauser.

Jak się okazuje, rodzina Agaty Dudy była inwigilowana przez specjalne służby PRL. Gdyby nie brat pierwszej damy, te rodzinne sekrety nigdy nie ujrzałby światła dziennego.


Jakub Kornhauser

Jakub Kornhauser

Agata Kornhauser-Duda

Agata Kornhauser-Duda

Jakub Kornhauser o rodzinie Agaty Dudy fot: Facebook

Jakub Kornhauser o rodzinie Agaty Dudy fot: Facebook

Dodaj komentarz

 • bolek pisze:

  To przykre, że Pani Agata ma brata przygłupa

 • Gość pisze:

  Co za kolejny rodzinny kwas🤦🏽‍♀️

 • Gośćkazimierz pisze:

  Panią prezydentoqą „lewacka hołota „niech pocaluje tam gdzie słońce nie dochodzi”!Banda zdrajcow i złodzieji!

  • Gość pisze:

   Idiota, nie trzeba być lewakiem cymbale, żeby krytykować tego co się nie podoba,dużo kretynów pisowskich uczepili się tego słowa ,ja nie jestem ani lewakiem ani prawakiem i nienawidzę pis

  • Gość pisze:

   na panią trzeba mieć wygląd ,ta pani z tą fryzura na małorolnego przedwojennego chłopa wygląda paskudnie

 • Gość pisze:

  Nie dziwię się że z siostrą nie rozmawia.Ja też nie rozmawiam z siostrą którą wybrała Dudę.Rozumiem pana Jakuba i współczuję .

  • GośćKama pisze:

   Ty bezczelny esbecki komuchu ,nawetcnie jestes godzien „czyscic butow”p. Prezydentowi Dudzie!Na takich jak ty ,to nawet śliny szkoda!

 • Gość pisze:

  Od lat nie rozmawiał z siostrą??? Pewnie nie ma o czym z dudusiami gadać. Dziwna para. Strasznie nieciekawa.

 • Gość pisze:

  Czyzby czosnkowa lansowala sie na sile lepiej niech stanie po stronie POLSKICH KOBIET jezeli juz mieszka w tym kraju

 • Gość pisze:

  Czyżby jakaś kolejna publikacja się szykowała i szanowny chciał o sobie światu przypomnieć? Ostatnim razem przy takiej okazji wynurzał się w Wyborczej …

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×