Tak Kate i William uczcili 7. urodziny księżniczki Charlotte. Na stronie fanów royalsów wyciekło zdjęcie prosto z pałacu

Kate i William z Charlotte

Kate i William z Charlotte

Księżna Charlotte nieco ponad dwa miesiące temu skończyła siedem lat. Fani royalsów zamieścili w social mediach zdjęcie, które jest prawdziwym rarytasem. Tak Kate i William uczcili święto swojej córeczki.

Córka brytyjskiej pary książęcej – księżna Charlotte 2 maja bieżącego roku obchodziła swoje siódme urodziny. Mała księżniczka została wówczas zasypana serdecznymi życzeniami urodzinowymi przez fanów z całego świata. Z tej okazji na oficjalnym profilu Pałacu Kensington opublikowano sesję zdjęciową córki Williama i Kate, wykonaną przez sama księżna, która od lat pasjonuje się fotografią. Ujęcia przedstawiają księżną Charlotte ubraną w niebieski sweterek nałożony na białą koszulę z kołnierzem w otoczeniu polnych kwiatów.

Sesja zdjęciowa w dniu urodzin Charlotte to już tradycja. Niemal każdego roku książęca rodzina pokazuje fanom, jak obecnie wygląda ich córka, publikując jej bieżące fotografie. Dzięki temu fani brytyjskiej monarchii mogą porównywać, jak córka Williama i Kate zmienia się z roku na rok.

Jak Kate i William uczcili 7. urodziny księżniczki Charlotte?

Na jednym z profili poświęconych rodzinie królewskiej  na Instagramie pojawił się post, który zachwycił wszystkich obserwatorów. Na zdjęciu znajduje się urocza pocztówka z podziękowaniami od książęcej Cambridge za życzenia urodzinowe dla 7-letniej Charlotte z okazji jej urodzin. To prawdziwy rarytas, bo trafiła w ręce tylko nielicznych fanów roylasów wprost z pałacowego gabinetu.

W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

Fantastyczna pocztówka z podziękowaniami od Cambridge’ów. Podziękowania za przesłanie życzeń urodzinowych Księżniczce Charlotte z Cambridge z okazji jej siódmych urodzin – napisano pod fotografią

Księżna Charlotte ma za sobą bardzo intensywny czas. Córka Williama i Kate uczestniczyła w wielu publicznych wydarzeniach podczas obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Bez wątpienia nie może się już doczekać letniego wypoczynku i wspólnych zabaw ze swoim rodzeństwem.

Charlotte i George w tym roku zakończyli edukację w prywatnej szkole Thomas’s w dzielnicy Battersea w Londynie. Rodzina książęca  w sierpniu każdego roku zazwyczaj odwiedza królową w Balmoral w Szkocji, więc prawdopodobnie spędzą tam kilka dni w późniejszej części lata. 

Mówi się również, że tego lata brytyjska rodzina książęca przeprowadzi się do miejscowości Windsor, aby być bliżej rodziców królowej Kate — Carole i Michaela Middletonów, którzy mieszkają w hrabstwie Berkshire w południowej Anglii.

Śledzicie losy rodziny książęcej?


księżniczka Charlotte - portret z okazji 7. urodzin

księżniczka Charlotte - portret z okazji 7. urodzin

księżniczka Charlotte - portret z okazji 7. urodzin

księżniczka Charlotte - portret z okazji 7. urodzin

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×