NewsyWilliam i Kate pakują się i wyjeżdżają z pałacu. Wszystko w świetle licznych afer

William i Kate pakują się i wyjeżdżają z pałacu. Wszystko w świetle licznych afer

Książę William i księżna Kate mają w planach wyjazd (fot. Getty Images)
Książę William i księżna Kate mają w planach wyjazd (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
22.03.2024 18:27

Książę William i księżna Kate już wkrótce mają opuścić pałac. Co roku udają się oni na świąteczny wyjazd. Ich dzieci mogą cieszyć się niemal miesięczną przerwą od nauki. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, biorąc pod uwagę stan zdrowia Kate i medialny szum wokół rodziny królewskiej?

Rodzina królewska przeżywa w ostatnich tygodniach ciężki okres. Medialny szum spowodowany problemami zdrowotnymi jej członków, a także powracającymi i nowymi aferami odciska swoje piętno na royalsach. Jak co roku jednak książę Williamksiężna Kate szykują się do długiego odpoczynku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kate i William wyjadą na jakiś czasz pałacu

Książęca para wraz dziećmi każdego roku wybywa na jakiś czas z pałacu, aby oddać się błogiemu wielkanocnemu odpoczynkowi w posiadłości Anmer Hall. Znajdująca się w Norfolk rezydencja może poszczycić się dziesięcioma sypialniami. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, William i Kate na przestrzeni kilku dni przeniosą się właśnie tam.

Powody do radości mają również ich pociechy. W prestiżowej szkole Lambrook School w Berkshire, do której uczęszczają, trwa właśnie niemal miesięczna przerwa od nauki.

Okazja do odpoczynku dla Williama i Kate

Ogromne zainteresowanie tym, co dzieje się z rodziną królewską, z pewnością wywiera dużą presję na Williamie i Kate. Czas odpoczynku jest dla nich zatem niezbędny. W szczególności, że po hospitalizacji księżna nadal musi uważać na swoje zdrowie.

Anmer Hall to doskonałe miejsce do tego, aby uciec od ciekawskich mediów. Para będzie mogła również spędzić sporo czasu z dziećmi.

Wokół Kate i Williama sporo się teraz dzieje (fot. Getty Images)
Wokół Kate i Williama sporo się teraz dzieje (fot. Getty Images)© Getty Images
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także