Wiemy, jak William i Harry uczczą urodziny księżnej Diany. Można się wzruszyć

Księżna Diana, William, Harry

Księżna Diana, William, Harry

Jak książę William i książę Harry uczczą urodziny księżnej Diany?

Książę William i książę Harry spędzą najbliższą niedzielę wspominając swoją zmarłą przed dwudziestu laty matkę. W niedzielę, 1 lipca, księżna Diana obchodziłaby swoje 57 urodziny, a jej synowie pragną uczcić ten dzień w specjalny sposób. Oczywiście nie chodzi tu o żadną oficjalną fetę. Obaj wolą spędzać ten dzień w zaciszu domowym i w gronie najbliższej rodziny.

Jak uczczono pamięć księżnej Diany w 2017 roku?

W zeszłym roku obaj książęta brali udział w uroczystej mszy, odbywającej się przy grobie księżnej Diany, by uczcić 20 rocznicę jej tragicznej śmierci. Harry, William, księżna Kate, książę George oraz księżniczka Charlotte podróżowali do Althorp, gdzie pochowana jest księżna. Prywatną mszę poprowadził arcybiskup Canterbury. Pojawiła się również rodzina Diany.

W 1997 roku zdecydowano, że Księżniczka Ludu zostanie pochowana w Northamptonshire, w posiadłości należącej do jej rodziny. Spoczęła na wyspie znajdującej się na Jeziorze Owalnym. Biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku minęły dwie dekady od czasu jej śmierci, książę Harry i książę William wzięli udział w nagraniach do dwóch filmów dokumentalnych, w których wspominali swoją matkę i przywoływali wspaniałe, choć bolesne wspomnienia z dzieciństwa. To był pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz, gdy obaj królewscy bracia mówili jak otwarcie o śmierci matki.

W jednym z dokumentów Harry i William wspomnieli nawet o pogrzebie. To było dla nich niezwykle trudne przeżycie:

Pamiętam, że dłonie, które ściskałem, były mokre od łez. Ludzie ocierali je bez przerwy – wyjawił Harry.

To była najtrudniejsza rzecz, jaką w życiu zrobiłem. Ten spacer za trumną. Czułem się niemal tak, jakby szła obok mnie – dodał William.

Księżna Diana bez wątpienia odcisnęła swój ślad nie tylko na rodzinie królewskiej, ale również na całym świecie. Szkoda, że nie mogła zobaczyć jak jej synowie stają przed ołtarzem, jak dorastają jej wnuki…

Macie swoją ulubioną historię związaną z księżną Dianą?

Camilla Parker-Bowles po latach opowiedziała o kulisach jej ognistego romansu z księciem Karolem! Tak ukrywali się przed księżną Dianą!

Nikt o tym nie wiedział! Bryan Adams po 21 latach przerwał milczenie w sprawie romansu z księżną Dianą!

Urodziny Williama. Księżna Kate przygotowała coś ekstra, ale i tak nie przebiła Diany i jej „wulgarnego” prezentu sprzed 23 lat!

Uderzające podobieństwo! Śliczna kuzynka księżnej Diany ubiera się identycznie jak ona!


Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Księżna Diana z synami – Williamem i Harrym

Książę William w 1989 roku

Książę William w 1989 roku

Księżna Diana w biało-niebieskiej kreacji w Melbourne

Księżna Diana w biało-niebieskiej kreacji w Melbourne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×