Uczestnik „Kuchennych rewolucji” zabił 10-letnią córkę, a potem popełnił samobójstwo. Tragedia wstrząsnęła całym krajem

Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Wielka tragedia w Inowrocławiu. Uczestnik Kuchennych rewolucji zamordował swoją 10-letnią córkę i wyskoczył z okna na 4. piętrze. Szczegóły.

Magda Gessler od ponad dziesięciu lat prowadzi Kuchenne rewolucjeWyciąga pomocną dłoń do podupadających restauracji i pomaga im stanąć na nogi. Jak podkreślała restauratorka w jednym z wywiadów, gdy wchodzi do danego lokalu, zapomina, że towarzyszą jej kamery. Spotkała podczas kręcenia show wielu ludzi. Niektórym udało się pomóc, inni nie poradzili sobie. Wśród uczestników był także Aleksander M. Media właśnie obiegły szokujące wieści, że mężczyzna stał się bohaterem wielkiej tragedii.

Wystąpił w Kuchennych rewolucjach. Zabił 10-letnią córkę i popełnił samobójstwo

Aleksander M., który nazywany był przez rodzinę i znajomych Olkiem, wystąpił w Kuchennych rewolucjach. Po udziale w programie TVN miał się załamać i trafić do szpitala psychiatrycznego. Teraz media doniosły, że zabił swoja 10-letnią córkę, po czym wyskoczył przez okno z 4. piętra.

W mieszkaniu w Inowrocławiu, gdzie doszło do tragedii, zakończono już czynności m.in. oględziny zwłok dziecka. W wyniku oględzin ustalono, że zmarło ono na skutek zadanych ran kłutych — poinformowała rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska.

Przekazała także, że śledczym udało się zabezpieczyć narzędzie, którym prawdopodobnie rany zostały zadane.

Ze wstępnych ustaleń, które poczyniliśmy z policją, wynika, że doszło do tragedii rodzinnej. Jakie były szczegóły w tym momencie, nie możemy powiedzieć, bo nie wszystko zostało jeszcze zrekonstruowane — powiedziała.

Mężczyzna sam zadzwonił po policję i poinformował, że zabił swoje dziecko. Patrol natychmiast pojechał pod wskazany adres. Okazało się, że Aleksander M. wyskoczył z okna. Przeżył upadek i trafił na oddział Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie zmarł po paru godzinach. Na ratunek dla 10-letniej dziewczynki było już za późno.

Z nieoficjalnych informacji jakie udało się zdobyć „Super Expressowi” w szpitalu psychiatrycznym przebywa obecnie jego partnerka. Para wychowywała razem trzy córki. Średnia, 13-latka, w chwili tragedii nocowała u koleżanki, najstarsza już wcześniej wyprowadziła się z domu – donosi tabloid.

Tragedia wstrząsnęła nie tylko lokalną społecznością.

Magda GesslerKuchennych rewolucjach i dramatach uczestników:


Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Dramat uczestnika Kuchennych rewolucji

Komentarze

 • Domina pisze:

  W odcinku było pokazane jak gość wyzywa swoją kobietę. Teraz spotkała ją tragedia życia. Kobiety! Nie tkwijcie w przemocowych związkach bo będziecie współwinne takim tragediom! Gdyby odeszła, jej córka by żyła! Szkoda kobiety….

 • Fiku pisze:

  Druga córka miała 15 lat a nie 13

 • Gość pisze:

  ludzie którzy leczą sie psychiatrycznie są niebezpieczni dla otoczenia , to tykające bomby…

  • Gość pisze:

   Powiem jedno na ziemi zadzi szatan nie Bóg
   I dla mnie to nic dziwnego bo będzie takich spraw mnóstwo

  • Gość pisze:

   A raczej ludzie którzy powinni sie leczyc psychiatrycznie, a tego nie robią !

  • Gość pisze:

   Oj módl , się o swoje zdrowie oby cię nieszczęście inie spotkało 🥴jak tak można 🖕😡🤬🥵

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Co tu kryć, dla Gesslerowej i jej show to antyreklama.

  • Fiki pisze:

   Tak, jeśli ktoś jest głupi i wierzy ze udział w show przyczynił się do tragedii. Program był kręcony w styczniu zeszłego roku, emisja w kwietniu. A problemy psychiczne były już wcześniej. I jaki to ma związek z programem? Jeśli Olek robił zakupywane Żabce czy biedronce, to też jest to antyreklama? Bo morderca tam bywał?

  • Gość Juana pisze:

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gość Magda pisze:

  Trzeba mówić o takich sprawach. Ważne czy mężczyzna jest zdrowy zanim te dzieci ma . Może był dłużej chory np na schizofrenie . Normalny psychicznie dziecka nie zabije

 • Gość pisze:

  Czy wy myślicie trochę wstawiając zdjecia pod tytułami????

 • Gość pisze:

  Szczęście,ze starsza córka była u koleżanki ,co się dzieje wychować z najgorszego i zniszczyć jak kartkę papieru okropne.

 • Gość pisze:

  Kto dał taki obraz z nożem opisujący tragedie 10 letniej dziewczynki

  • ość pisze:

   Jakiś wytwór naszych czasów – osobnik bez serca i rozumu i jak wielu mu podobnych jedynie węszący zysk z krwawej „sensacji”…

  • Gość pisze:

   Koles to psychol szkoda, ze zabil corke to byl potwor

  • Gość pisze:

   I co się dziwić że dzieją takie tragedię jeśli rząd przedsiębiorcom podkłada kłody pod nogi w dzisiejszych czasach jest dużo ludzi którzy się załamują że strachu że nie podołają utrzymać własnych rodzin i to rząd ma krew na rękach

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×