Top Model 5: Szok! Rezygnacja z programu i najlepsza sesja odcinka. Uczestnicy odtwarzali zdjęcia z dzieciństwa. Towarzyszyła im najbliższa rodzina [GALERIA]

Top Model 5 sesja z rodziną

Top Model 5 sesja z rodziną

Top Model 5 – sesja z rodziną – zdjęcia z dzieciństwa

Finał Top Model 5 zbliża się wielkimi krokami. Za nami kolejny pełen emocji odcinek, w którym tym razem na uczestników czekały trzy kreatywne zadania. W pierwszym ich talent oceniała Maffashion. O co chodziło? Finaliści, którzy pozostali w programie musieli nagrać film z przesłaniem trwający maksymalnie 30 sekund. Zadanie zwyciężyła Karolina Gilon, która apelowała o ochronę zwierząt. Drugie wyróżnienie przypadło Andre Whyte – nagrał reklamę mydła do mycia twarzy. Nagrodą jest publikacja filmów na Instagramie i blogu Julii Kuczyńskiej.

Zobacz: Karolina Gilon przefarbowała włosy! Na finał Top Model 5?

Drugiem zadaniem była sesja na kitesurfingu. Trudnego sportu uczestników Top Model 5 uczyła Jagoda Kolasińska.  Tytuł najlepszego zdjęcia przyznano Karolinie Pisarek.

W najważniejszej sesji modelom towarzyszyła najbliższa rodzina. Zadaniem było odtworzenie zdjęć z dzieciństwa. Na planie wspierała ich Agata Młynarska. Radek Pestka zdradził, że ma siostrę bliźniaczkę starszą o 4 minuty.

Na panelu najwięcej emocji wzbudziło właśnie zdjęcie Radka i to on wygrał odcinek. Najsłabiej oceniono Magdę Stępień-Kolesnikow, która została ocalona! Z programu zrezygnowała Natalia Gulkowska.

Zobacz: Uczestnicy Top Model 5 oburzeni opinią Mikołaja Lizuta o modelkach. Radek Pestka podważył teorię dziennikarza mocnym argumentem

Natalia Gulkowska z Top Model 5 - po metamorfozie

Natalia Gulkowska z Top Model 5 – po metamorfozie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×