NewsyNowe zasady w Top Model! TVN podgrzewa emocje

Nowe zasady w Top Model! TVN podgrzewa emocje

Nowe zasady w Top Model 5. Finaliści
Nowe zasady w Top Model 5. Finaliści
Karol

29.09.2015 05:00, aktual.: 29.09.2015 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy sezon Top Model to nowi finaliści i nowe emocje. Tym razem producenci postanowili jeszcze bardziej podgrzać zainteresowanie widzów i wprowadzili ciekawą zmianę w formacie. Podczas wczorajszego odcinka dowiedzieliśmy się, że jeden z uczestników, który zostanie nominowany do opuszczenia show otrzyma tzw. "dziką kartę", co będzie oznaczało prawo do pozostania w programie.

O drugiej szansie zdecyduje Michał Piróg. Opiekun finalistów Top Model 5 może tylko raz ocalić uczestnika, który według niego zostanie niesprawiedliwie potraktowany przez jurorów. W końcu prowadzący show jest najbliżej całej finałowej 14-stki. W ten sposób produkcja nie tylko wyrówna szanse, ale też potrzyma widzów w niepewności do ostatniej minuty. Decyzję o tym, czy Michał zawetuje opinię ekspertów poznamy po ogłoszeniu wyników przez Joannę Krupę.

Często na planie sesji zdjęciowych modelom i modelkom towarzyszy ogromny stres, o czym nie zawsze wiedzą jurorzy oceniający tylko efekt końcowy.

W pierwszym odcinku z finałową 14-stką Michał Piróg nie zdecydował się wykorzystać swojego jednorazowego głosu. Z programem pożegnała się Justyna Łopian.

scena z: Michał Piróg, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Michał Piróg, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także