Tomasz Wolny nagle zniknął z „Pytania na śniadanie”! Znamy powód

Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Tomasz Wolny Pytanie na śniadanie

Tomasz Wolny zniknął z Pytania na śniadanie. Dlaczego?

Weekendowe wydanie Pytania na śniadanie prowadzi Marcelina Zawadzka i jej telewizyjny partner Tomasz Wolny. Nic nie zwiastowało nadciągającej zmiany. Po przerwie reklamowej widzowie na wizji ujrzeli u boku prezenterki innego prowadzącego. Tomasz Wolny zniknął widzom z oczu.

Po pewnym czasie dopiero podszedł do nowej pary i wytłumaczył swoją nieobecność. To problemy z gardłem sprawiły, że dziennikarz nie mógł prowadzić dalej programu na żywo. Zdarzenie to szybko znalazło swoje odbicie w mediach społecznościowych.

Na facebookowym profilu porannego programu pojawił się sugestywny wpis wyjaśniający to zamieszanie:

Kochani! Tomasz Wolny jest i ma pełne ręce roboty ??? Opiekuje się naszymi gośćmi, czuwa nad facebookiem i potrzebuje Waszej dobrej rady! ? Pod tym postem piszcie, jakie macie najlepsze sposoby na chrypkę i gardło! Tomek czeka! ?

Internauci chcieli wesprzeć dziennikarza w chorobie i doradzali mu różne domowe sposoby radzenia sobie z zapaleniem krtani:

  • gorąca herbata z sokiem malinowym lub imbirem. Warto pić również wodę z miodem albo ciepłe mleko z miodem i masłem. Miód ma właściwości kojące, łagodzi podrażnienia, nawilża tkanki. Dużo zdrowia

  • Panie Tomku. Polecam nalewkę z bursztynu, 5 kropel na wodę. Mało smaczne ale pomocne. Serdecznie Pana Pozdrawiam i Życze szybkiego powrotu do zdrowia. Uwielbiam Pana i cenie Pana profesjonalizm naturalność, cieplo, serdeczność i uśmiech. Czy PnŚ czy w Panoramie jest Pan naprawde Super, no i też Ziomal z Wielkopolski? Wszelkiego Dobra od Boga i ludzi. ?

  • Herbata z aronii lub czarnego bzu albo z sokiem malinowym, a najlepiej kot Panu wyleczy ? naprawdę 🙂 Trzeba wykorzystać Dzień Kota 😛 Polecam również inhalacje z soli fizjologicznej. Życzę Panu dużo zdrówka!

Czekamy na powrót na wizję.

Tego w 15-letniej historii “Pytania na śniadanie” jeszcze nie było! Anella po raz pierwszy przekroczyła wszystkie granice!

Kultowa Pippi Langstrumpf dzisiaj ma 58 lat! Nie uwierzycie jak teraz wygląda

To się porobiło! Imponujący biust gorącej Marceliny Zawadzkiej obiektem żarliwej dyskusji w internecie! Fani dopatrzyli się operacji plastycznej!


Tomasz Wolny - jubileusz filmu Och Karol

Tomasz Wolny - jubileusz filmu Och Karol

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Pytanie na Śniadanie

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Pytanie na Śniadanie

Tomasz Wolny, Joanna Racewicz na kampanii Twarze Depresji (Fot. ONS)

Tomasz Wolny, Joanna Racewicz na kampanii Twarze Depresji (Fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×