NewsyMarcelina Zawadzka jednak nie wraca do "Pytania na Śniadanie". Zastąpi ją gwiazda TVP Info

Marcelina Zawadzka jednak nie wraca do "Pytania na Śniadanie". Zastąpi ją gwiazda TVP Info

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Zuza Maciejewska
01.10.2020 08:40, aktualizacja: 01.10.2020 10:49

Marcelina Zawadzka jest zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską. Gdy w mediach zaczęło się pojawiać coraz więcej artykułów na ten temat, gwiazda wydała oświadczenie, w którym odpowiedziała na zarzuty. Napisała, że początkowo nie planowała zabierać głosu do momentu, w którym sprawa się nie skończy. Zmieniła zdanie, gdy zauważyła, że są powielane w jej ocenie nieprawdziwe informacje.

Miss podkreślała, że nigdy świadomie nie dokonała żadnej czynności, która mogłaby łamać prawo:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Marcelina napisała, że nie jest jej łatwo czytać oskarżenia na ten temat. Na szczęście wspierają ją internauci, którym podziękowała za pomoc. Niedawno Zawadzka informowała swoich fanów, że wkrótce wróci do Pytania na śniadanie. Zaznaczała, że lada moment znów się pojawi na antenie.

Marcelina Zawadzka nie wraca do Pytania na Śniadanie

Chociaż wielu sympatyków prowadzącej czeka z utęsknieniem na jej powrót do śniadaniówki, wirutalnemedia donoszą, że tak się nie stanie. Podają, że Marcelina Zawadzka nie wróci do Pytania na Śniadanie. 

Portal twierdzi, że z informacji, które udostępnia Centrum Informacji TVP wynika, że trwają prace nad nowym projektem, w którym miałaby wystąpić Marcelina. Nie jest jednak pewne, kiedy powstanie. Mówi się, że do momentu wyjaśnienia sytuacji prawnej, Zawadzka nie ma szans na powrót do telewizji:

W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje — podają portalowi osoby z redakcji Pytania na śniadanie.

Podobno jest już osoba, która zajmie miejsce Marceliny w Pytaniu na śniadanie. Ma to być Małgorzata Opczowska z TVP Info. Dziennikarka ze stacją informacyjną jest związana od lutego zeszłego roku. Wcześniej pracowała w TVP Kraków.

Uważacie, że to dobra zmiana?

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie
Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie
Marcelina Zawadzka w warkoczach
Marcelina Zawadzka w warkoczach
Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką
Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką
Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką
Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także