Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką. Wszystko w bardzo przykrych okolicznościach. Nie tak miała wyglądać ta miłość!

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger potwierdza rozstanie z partnerką. Wszystko w bardzo przykrych okolicznościach. Co powiedział popularny aktor?

Tomasz Stockinger na scenie i na ekranie obecny jest już wiele lat i może pochwalić się sporym dorobkiem. Na swoim koncie ma role w uwielbianych filmach, występy na deskach teatrów i udział w najpopularniejszych serialach. Serca fanów zaskarbił sobie, pojawiając się w produkcjach Dom, Matki, żony i kochanki Klan.

Jakiś czas temu aktor po dwudziestu latach małżeństwa rozwiódł się ze swoją żoną Jolantą. Do tego pojawiły się poważne problemy ze zdrowiem. Lekarze wykryli u niego poważną wadę serca i musiał poddać się szybkiemu zabiegowi.

Stockinger już wyszedł na prostą, a co najważniejsze cieszył się nową miłością. Zakochany aktor pojawił się nawet z partnerką na turnieju tenisowym. Zdradził, że dzięki temu znowu chce mu się żyć.

Miłość jest tym, czego szukamy przez całe życie, co czasem gubimy, ale znowu odnajdujemy. Jest najważniejszym, co może nas spotkać i czego potrzebujemy. Mnie obecnie to nowe uczucie uskrzydla i dodaje sił. Nic więcej na temat tej znajomości nie powiem, ponieważ nie zostałem do tego upoważniony.

Niestety właśnie przekazał wieści, że jego związek się zakończył.

Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką

Tomasz Stockinger nie cieszył się miłością zbyt długo i rozstał się z partnerką. Wieści potwierdził w rozmowie z magazynem Na Żywo.

To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku – powiedział.

Niestety to nie jest koniec smutnych wieści. Na żywo informuje także, że była partnerka Tomasza Stockingera mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Gazeta, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia Katarzyny, zdradza:

Kasia ma problemy ze zdrowiem. Poważne. Przed nią pewnie wiele wizyt w szpitalu i radykalne zmiany w życiu. Czy wierzyła, że będą przez to przechodzić razem? Pewnie tak, przecież po to właśnie ludzie podają sobie ręce, by trwać wspólnie, kiedy świat wali się na głowę. Niestety, wyszło inaczej – można przeczytać.

Tomasz Stockinger został zapytany o tę sprawę.

Kasia bardzo mnie prosiła, bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą – odpowiedział.

Przykre, że tak skończyła się ta relacja. Mamy nadzieje, że Katarzyna wróci do zdrowia, a Tomasz Stockinger odnajdzie się w nowej sytuacji.


Tomasz Stockinger z partnerką - premiera Metody na wnuczka

Tomasz Stockinger z partnerką - premiera Metody na wnuczka

scena z: Tomasz Stockinger, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Tomasz Stockinger, fot. Gałązka/AKPA

Tomasz Stockinger z partnerką - premiera Metody na wnuczka

Tomasz Stockinger z partnerką - premiera Metody na wnuczka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×