66-letni Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Z atrakcyjną Kasią pojawił się na imprezie

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger znowu pojawił się na kortach tenisowych. Po zeszłorocznych problemach z sercem nie ma już śladu. Cieszy się świetną kondycją w towarzystwie nowej partnerki.

Tomasz Stockinger w show-biznesie pracuje od lat. Aktor zadebiutował na szklanym ekranie w 1978 roku rolą w serialu Życie na gorąco. Serca widzów podbił, gdy pojawił się w serialach Dom, Matki, żony i kochanki, oraz Klan. Od ponad dwóch dekad wciela się w postać doktora Lubicza i jest jednym z głównych bohaterów uwielbianej przez widzów telenoweli.

Aktor przez wiele lat wiódł szczęśliwe życie u boku swojej żony Jolanty. Małżonkowie rozwiedli się po ponad 20 latach wspólnej drogi. Doczekali się jednak syna Roberta, który już niedługo sam zostanie ojcem.

W ostatnich latach Stockinger zdecydowanie miał pod górkę. W 2009 roku spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Za ten czyn otrzymał karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, oraz grzywnę w wysokości 10 tys. złotych. Miał też poważne problemy ze zdrowiem. Na początku zeszłego roku lekarze wykryli u niego wadę serca i musiał poddać się koniecznemu zabiegowi.

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę

Ulubienic widzów, przez jakiś czas dochodził do siebie po zabiegu. Zrobił sobie urlop od serialu, a czas kwarantanny spowodowanej pandemią przeznaczył na rekonwalescencję. Teraz zdaje się, że wrócił do pełni sił i do wielkiej pasji, jaką jest gra w tenisa. Swoją zasługę w tym, że aktor czuje się doskonale, może mieć też nowa miłość.

Jak donosi Twoje imperium, 66-letni aktor pojawił się z nową partnerką na kortach:

Podczas turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego, który odbył się w Mrągowie na początku czerwca, gwiazdorowi towarzyszyła nowa partnerka, atrakcyjna brunetka o imieniu Katarzyna. Tomasz Stockinger zachowuje dyskrecję na jej temat – obiecał, że powie coś więcej, gdy przyjdzie czas na zwierzenia.

Wygląda na to, że relacja staje się coraz poważniejsza. Z niecierpliwością czekamy na zwierzenia, które zapowiedział serialowy amant. Być może już niedługo zdradzi coś więcej o nowej miłości.


Tomasz Stockinger - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Tomasz Stockinger - próby przed drugim dniem festiwalu w Opolu

Tomasz Stockinger - Dzień Dobry TVN

Tomasz Stockinger - Dzień Dobry TVN

Tomasz Stockinger – jesienna ramówka TVP 2019

Tomasz Stockinger – jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×