Syn Tomasza Stockingera zostanie ojcem! Wielka radość w rodzinie aktora. Będzie synek czy córeczka?

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger

Tomasz Stockinger ma powody do radości. Jego rodzina ponownie się powiększy. Jeden z tygodników dotarł do szczegółów.

Tomasz Stockinger jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. Na szklanym ekranie zadebiutował w 1978 roku, gdy wcielił się w boya hotelowego w serialu Życie na gorąco. W kolejnych latach brał udział w produkcjach takich jak m.in. Dom, Zespół adwokacki oraz Matki, żony i kochanki. To jednak serial Klan, w którym gra od 1997 roku jedną z głównych ról przyniósł mu największą popularność.

W zeszłym roku Tomasz musiał zrobić sobie przymusowy urlop. Lekarze wykryli u niego wadę serca. Sprawa była na tyle poważna, że aktor trafił na stół operacyjny. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:

Wszystko się goi, co prawda powoli, ale systematycznie. Wielu lekarzy mówi, że tak naprawdę potrzeba około pół roku, by wrócić do pełnej formy, ale najważniejsze są pierwsze trzy miesiące. Te przebiegły bardzo dobrze – zdradził aktor Plejadzie.

W tym trudnym czasie aktor mógł liczyć na wsparcie syna, Roberta. To on w imieniu ojca komentował jego stan zdrowia. Mężczyzna jest owocem miłości aktora i jego byłej żony Jolanty. Ich małżeństwo nie przetewało jednak próby czasu.

Tomasz Stockinger ponownie zostanie dziadkiem

Robert Stockinger w 2015 roku wziął ślub. Ożenił się z Patrycją Drozd, dziennikarką TTV. Ceremonia odbyła się w kościele św. Jerzego w Sopocie, a więc w mieście, z którego pochodzi panna młoda.

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Robert i Patrycja od ponad trzech lat sprawdzają się w roli rodziców. Wychowują córkę, Oliwię, która z każdym dniem jest coraz bardziej urocza.

Tomasz Stockinger ma powody do radości. Jego rodzina ponownie się powiększy. Tak przynajmniej twierdzi tygodnik Świat&Ludzie, który przekazuje te radosne wieści:

Gwiazdor nie posiada się z radości, że przybędzie kolejny mały Stockinger albo… Stockingerka. […] Cieszy się tym bardziej, bo widzi jak syn wspaniale spełnia się w roli taty.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.


Robert Stockinger z żoną – Bal Dziennikarzy 2019

Robert Stockinger z żoną – Bal Dziennikarzy 2019

Robert Stockinger chodzi na zajęcia do szkoły rodzenia

Robert Stockinger chodzi na zajęcia do szkoły rodzenia

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Robert Stockinger i Patrycja Drozd

Komentarze

  • Gość pisze:

    Dzieki za wyjasnienie bo pewnie by byl klopot ze snem z tej niewiedzy

  • Gość pisze:

    Pani Patrycja nie pochodzi z Sopotu, tylko z miejscowości pod Gdanskiem – Kolbud. Ślub w Sopocie był wyborem pary młodej podyktowany uroczym położeniem kościoła i późniejszym miejscem wesela. Pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×