W jakim stanie jest Tomasz Stockinger? Syn aktora zabrał głos. Przekazał dobre i złe wieści

Tomasz Stockinger - aktualny stan zdrowia

Tomasz Stockinger - aktualny stan zdrowia

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. W jakim jest stanie? Syn aktora wydał oświadczenie. Co napisał i jak na jego wiadomość zareagowali fani?

Tomasz Stockinger od ponad dwudziestu lat jest aktorem serialu KlanChociaż do niedawna regularnie pojawiał się na planie, został zmuszony zrobić sobie przerwę. Jak informował Fakt, mężczyzna trafił do szpitala. Doniesienia tabloidu potwierdził jego syn, Robert. Co się stało? Tego ujawnić nie chciał:

Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia – przyznał w rozmowie z tabloidem.

Tomasz Stockinger w szpitalu. W jakim jest stanie?

Kilka dni później, Robert wydał oświadczenie, w którym skomentował sytuację. Na swoim Instagramie napisał, że pragnie uspokoić wszystkich sympatyków swojego ojca, znajomych, koleżanki i kolegów. Aktor czuje się coraz lepiej, chociaż jeszcze trochę brakuje, by wrócił do formy sprzed kilku tygodni:

Tata ma się coraz lepiej, dochodzi do siebie i jesteśmy pełni nadziei, że wróci do świetnej formy sprzed kilku tygodni. Będzie to jednak wymagało trochę czasu. Dlatego bardzo proszę o uszanowanie jego potrzeby spokoju i wypoczynku.

Tomasz Stockinger - w jakim jest stanie? Robert komentuje

Tomasz Stockinger – w jakim jest stanie? Robert komentuje i wydaje oświadczenie

Robert poprosił o uszanowanie prywatności, informując, że nie będzie udzielał żadnych informacji na temat zdrowia swojego ojca. Na zakończenie, przekazał złą wiadomość dla rywali Tomasza z kortu tenisowego:

Gorsze wiadomości mam dla tenisowych przeciwników Taty. Z pewnością jeszcze nie raz Was ogra! – podkreślał Robert.

Na wpis entuzjastycznie zareagowali internauci, którzy w komentarzach pisali, że trzymają kciuki za powrót mężczyzny do pełni sił:

  • Zdrówka dla turbo taty Tomka.
  • Powrotu do zdrowia !!!
  • Dużo Zdrowia, spokoju dla Taty i dla Was.

Wiadomo, że przez problemy zdrowotne Stockinger z Klanu nie zniknie. Producenci zapewniają, że jak na razie wygaszą jego wątek, wysyłając serialowego Pawła Lubicza za granicę.

Zobacz także: Ostra wymiana zdań na profilu Pauliny Holtz. Poszło o Agnieszkę Kotulankę i Tomasza Stockingera!


Tomasz Stockinger – jesienna ramówka TVP 2019

Tomasz Stockinger – jesienna ramówka TVP 2019

Tomasz Stockinger – TVP ramówka wiosna 2019

Tomasz Stockinger – TVP ramówka wiosna 2019

Tomasz Stockinger – Test, premiera spektaklu

Tomasz Stockinger – Test, premiera spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×