Nie tylko Joanna Kulig, ale także Tomasz Kot ma szansę na międzynarodową popularność!

Tomasz Kot robi karierę za granicą

Tomasz Kot robi międzynarodową karierę. Polski aktor zagra w serialu BBC i niewykluczone, że otrzyma rolę nowym filmu Marvela. 

Zima Wojna stała się przepustką do kariery nie tylko dla Joanny Kulig, która została doskonale przyjęta w Stanach Zjednoczonych, ale także dla Tomasza Kota, który wkrótce ma szansę rozpocząć aż dwa filmowe projekty. Czy to właśnie one przyniosą mu międzynarodową rozpoznawalność?

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu reżyser Danny Boyl złożył Tomkowi propozycję, by aktor zagrał w najnowszej części przygód Bonda. Miał wcielić się w przeciwnika znanego na całym świecie detektywa. Pomysł ten nie spodobał się  Danielowi Craigowi.

Przez to wszystko doszło do zmiany reżysera, a Kot roli ostatecznie nie otrzymał. Najnowsze wieści w sprawie Bonda donoszą, że premiera odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku, a w rolę antagonisty wcieli Rami Malek.

Sprawa ta wpłynęła jednak na karierę Tomka pozytywnie. Polskim aktorem zainteresował się brytyjski show-biznes, a medialna burza w tej sprawie sprawiła, że Kot zagra w serialu BBC – World on Fire, który będzie miał 7 odcinków. To jednak niejedyna propozycja, która pojawiła się w jego życiu w ostatnim czasie.

Być może Tomek rozpocznie współpracę  z Marvel Cinematic Universe i pojawi się w  filmie opartym na komiksie The Eternals. Obecnie twórcy szukają odtwórcy głównych ról. Reżyserka Chloe Zhao w jednym z wywiadów zdradziła, że chciałaby, żeby w jej filmie wystąpił Tomasz Kot.

Myślicie, że aktor ma szansę dostać tę rolę?

Wiadomo już kto wygryzł Tomasza Kota z nowego Bonda! Przegrał ze zdobywcą Oscara!

Co za wpadka! Zagraniczne media pomyliły Tomasza Kota z inną polską gwiazdą! I to kilka razy pod rząd!

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

 


Tomasz Kot na Oscarach 2019

Tomasz Kot na Oscarach 2019

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Tomasz Kot i Grażyna Błęcka-Kolska – Gdynia 2018, zakończenie festiwalu filmowego

Tomasz Kot i Grażyna Błęcka-Kolska – Gdynia 2018, zakończenie festiwalu filmowego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×