Szukaj

Zgrzyt między Tomaszem Kamellem a Izą Krzan. Nie mogą się bardziej różnić w poruszonej kwestii

Tomasz Kammel Iza Krzan

Tomasz Kammel Iza Krzan

Tomasz Kammel od niedawna prowadzi Pytanie na śniadanie w towarzystwie pięknej Izabelli Krzan. Czy ta współpraca ma szanse potrwać dłużej? Pojawiają się między nimi zgrzyty. Zobaczcie najnowszy.

U boku Tomasza Kammela w Pytaniu na śniadanie od niedawna pojawia się Izabella Krzan, którą widzowie znają między innymi z Koła Fortuny. Tuż po debiucie w śniadaniówce na Instagramie podzieliła się emocjami, jakie jej towarzyszyły. Zdradziła, że w nocy poprzedzającej jej debiut, nie mogła spać:

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – napisała w sieci.

Zastąpienie Marzeny Rogalskiej i współpraca z Kammelem mogą okazać się dosyć trudne. Pojawiły się już pierwsze kontrowersje.

Różnica zdań między Tomaszem Kammelem a Izą Krzan. O co chodzi?

Wygląda na to, że Tomasz i Izabella dosyć dobrze dogadują się na wizji, ale pojawiły się pewne problemy. Informator Plotka donosił jakiś czas temu, że prezenterowi przeszkadza wzrost partnerki, mimo iż sam ma 190 cm:

Wydawcy „Pytania na śniadanie” są zadowoleni ze współpracy z nową parą prowadzących, ale pojawił się pewien problem. Okazało, że Izabella Krzan jest bardzo wysoka, co nie do końca odpowiada jej programowemu partnerowi. Była Miss Polonia ma 183 cm wzrostu i w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami.

Kammel życzy sobie, żeby tak ich kadrować, aby był wyraźnie wyższy, a Iza ma zrezygnować z butów na wysokim obcasie.

To jednak nie wszystko. Właśnie wyszło na jaw, że poróżnili się o scenografię w studiu Pytania na śniadanie. Kontrowersje mają pomóc rozstrzygnąć internauci, o co Tomasz poprosił na swoim Instastory. Poszło o choinki. Czy powinny zostać, czy też czas już je zamienić czymś innym?

Kammel nadal chce czuć atmosferę Bożego Narodzenia, Izabela – jak miliony Polaków – woli pożegnać już symbol ubiegłorocznych świąt.

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Iza Krzan – różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Jak myślicie? Zanosi się na dłuższą współpracę?


Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×