NewsyGwiazdy na planie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie". Cichopek, Nowakowska, Tomaszewska i inni. Ta ekipa kipiała seksapilem!

Gwiazdy na planie spotu na 20‑lecie "Pytania na śniadanie". Cichopek, Nowakowska, Tomaszewska i inni. Ta ekipa kipiała seksapilem!

Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"

25.08.2022 15:40, aktual.: 25.08.2022 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

2 września 2002 roku na antenie TVP2 zadebiutował format Pytanie na śniadanie. Program w szybkim czasie zaczął gromadzić przed telewizorami tysiące odbiorców, łaknących świeżych newsów, wieści o celebrytach, czy prognozy pogody. Aktualnie PnŚ jest emitowane od poniedziałku do niedzieli, a każde wydanie trwa ok. 140 minut.

Telewizja Polska zadbała o to, aby w telewizji śniadaniowej gościli najlepsi dziennikarze. Początkowo w roli prowadzących mogliśmy oglądać Agatę Młynarską Dorotę Wellman. Dziś w tej ekipie znajdują się: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małogrzata Opczowska, Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Ida Nowakowska, Robert El Gendy, Łukasz Nowicki. Wszyscy wymienieni stawili się na miejscu nagrania klipu z okazji 20-lecia formatu.

Jak zaprezentowali się faworyci widzów stacji Jacka Kurskiego?

Nagranie spotu na 20-lecie Pytania na śniadanie. Zdjęcia

Wszyscy błyszczeli w kolorowych, letnich kreacjach. Cichopek wystąpiła w sukni w kolorze soczystej żółci. Nowakowska postawiła na hiszpańską czerwień. Jej dwuczęściowa kreacja podkreśliła wyrzeźbiony brzuch, ramiona i długie nogi. Ida nie była na miejscu sama - towarzyszył jej syn, Maksymilian. Krzan wybrała top i i spódnicę w intensywnej fuksji. Tomaszewska postawiła na pastelowo różową suknię. Ostatnia z bohaterek PnŚ, Opczowska, świetnie wyglądała w zwiewnej, neonowej kreacji.

Panowie nie odstawali od swoich koleżanek. Każdy z nich wbił się na tę okazję w jasne chinosy. Kammel wcielił się w postać DJ-a. Stał za konsoletą w bordowej koszuli. Sikora ubrał z kolei niebieską górę, Nowicki - czerwoną, a El Gendy - w kolorze jaśniutkiego błękitu.

Zdjęcia wszystkich idoli Polaków zobaczycie w galerii pod tekstem. Nie pozostaje nic innego, jak zaczekać na emisję klipu, w którym zobaczymy, jak dziennikarze TVP radzą sobie w latynoskich rytmach. Z taką ekipą na pewno obędzie się bez kłopotów!

 • Małgorzata Opczowska, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Izabella Krzan Małgorzata Opczowska, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Ida Nowakowska-Herndon Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Opczowska, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Łukasz Nowicki, Aleksander Sikora, Robert El Gendy Izabella Krzan Małgorzata Opczowska, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Małgorzata Opczowska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Małgorzata Tomaszewska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska-Herndon, Aleksander Sikora, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek, Łukasz Nowicki, Małgorzata Opczowska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Katarzyna Cichopek Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Tomasz Kammel, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Ida Nowakowska-Herndon Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Katarzyna Cichopek, Małgorzata Tomaszewska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Małgorzata Opczowska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Opczowska, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek Łukasz Nowicki, Aleksander Sikora, Robert El Gendy Izabella Krzan Małgorzata Opczowska, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy, Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska-Herndon Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
 • Ida Nowakowska-Herndon, Izabella Krzan, Katarzyna Cichopek, Małgorzata Opczowska, Łukasz Nowicki, Robert El Gendy, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
[1/16] Małgorzata Opczowska, Nagranie spotu na 20-lecie "Pytania na śniadanie"
Zobacz także