Szukaj

Izabella Krzan zdradziła, jak czuła się przed debiutem w „PnŚ”. Poruszyła też temat Marzeny Rogalskiej

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan kilka dni temu dołączyła do obsady programu Pytanie na śniadanie. Na tym miejscu musiała zastąpić uwielbianą przez widzów Marzenę Rogalską. Jak wspomina swój debiut? Co mówi o poprzedniczce?

Kilka dni temu media obiegła sensacyjna wiadomość. Marzena Rogalska poinformowała w social mediach, że po kilkunastu latach współpracy rezygnuje ze swojej posady w TVP. Odważna decyzja dziennikarki spotkała się z wieloma komentarzami fanów, ale także osób z branży. Nie ukrywali oni podziwu, a była już gwiazda telewizji publicznej otrzymała wiele słów wsparcia. Nie ukrywała ona, że przełomowym momentem, który ostatecznie przesądził o tym co się stało, był ogólnopolski strajk niezależnych mediów.

Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – brzmiał fragment komunikatu gwiazdy.

Marzena prowadziła wiele flagowych programów stacji, jednak dla widzów była przede wszystkim gwiazdą śniadaniówki. Od 12 lat pojawiała się w Pytaniu na śniadanie, a jej ekranowym partnerem był Tomasz Kammel. Wydawać by się mogło, że duet prowadzących doskonale się ze sobą dogaduje i łączy ich prawdziwa przyjaźń. W jednym z wywiadów, którego Rogalska udziela tuż po opuszczeniu TVP, opowiedziała ona, jak naprawdę wyglądały jej relacje z redakcyjnym kolegą.

Izabella Krzan o swoim debiucie w Pytaniu na śniadanie

Marzena odeszła z TVP z dnia na dzień, a kolejnego ranka miała poprowadzić nowe wydanie śniadaniówki. Stacja natychmiast znalazła zastępstwo za swoją byłą gwiazdę. U boku Tomka Kammela pojawiła się młodziutka piękność – Izabella Krzan. Już wcześniej, zanim do zespołu dołączyła Małgorzata Opczowska spekulowano, że to właśnie Iza być może zastąpi nieobecną Marcelinę Zawadzką.

Na swój debiut w porannym programie Miss Polonia musiała jednak zaczekać kilka miesięcy dłużej. Prowadząca Koło Fortuny zdradziła na Instagramie, jak wiele emocji wywołała w niej nowa posada. Chociaż marzyła o tym, by dołączyć do Pytania na śniadanie, to nie obyło się bez nerwów. Na Instastory odpowiedziała na pytanie jednego z fanów i poruszyła także temat Marzeny Rogalskiej:

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – napisała w sieci.

Nowa prowadząca rzeczywiście nie miała łatwego zadania, ponieważ musiała zmierzyć się wręcz z legendą stacji. Sądząc po komentarzach widzów, które pojawiły się w sieci po pierwszych odcinkach programu, jej debiut był bardzo udany.


Izabella Krzan- o swoim debiucie w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan- o swoim debiucie w Pytaniu na śniadanie

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Izabella Krzan zastąpiła Marznę Rogalską. Zostanie na dłużej?

Izabella Krzan, Tomasz Kammel

Izabella Krzan, Tomasz Kammel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×