Szukaj

Marzena Rogalska już nie ukrywa, jak wyglądała jej „przyjaźń” z Tomkiem Kammelem. Zdradziła gorzką prawdę o ich relacji

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska udzieliła wywiadu, w którym między innymi opowiedziała o relacjach z Tomkiem Kammelem. Okazuje się, że między nimi nie było tak różowo, jak na wizji. 

Marzena Rogalska tydzień temu podjęła bardzo trudną decyzję o opuszczeniu szeregów TVP. Przez ponad dekadę była wizytówką stacji, prowadzącą największe hity. Od 12 lat razem z Tomaszem Kammelem tworzyła bardzo zgrany duet w Pytaniu na śniadanie.

Wydawało się, że dziennikarka w TVP czuje się doskonale. Okazało się, że to tylko pozory. Kilka dni temu w social mediach opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że rezygnuje ze swojej posady w telewizji publicznej.

Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – brzmiał fragment komunikatu gwiazdy.

Rogalska nie ukrywała, że wpływ na podjęcie jej decyzji miał strajk niezależnych mediów. Odeszła z TVP z dnia na dzień, mimo że miała zaplanowany dyżur w śniadaniówce na kolejny dzień. Stacja szybko poradziła sobie z utratą jednego z kluczowych pracowników. Miejsce prezenterki u boku Tomasza Kammela zajęła Izabella Krzan.

Marzena Rogalska o relacjach z Tomaszem Kammelem

Marzena i Tomek byli jednym z najbardziej lubianych przez widzów duetów. Program prowadzili od ponad 12 lat, a po każdym odcinku nie brakowało komplementów pod ich adresem. Rogalska tuż po odejściu z TVP udzieliła obszernego wywiadu, w którym zdradziła kulisy swojej decyzji. Okazuje się, że było jej bardzo ciężko rozstać się z wieloletnim pracodawcą.

Środa 10 lutego była dla mnie przełomem. W moim przypadku doszło do paradoksu, bo jednocześnie strajkowałam i pracowałam. O strajku mediów dowiedziałam się rano, jadąc na mój dyżur w „Pytaniu na śniadanie”. To był dla mnie bardzo trudny dzień, moje radio, w którym pracuję, strajkowało, a telewizja, w której pracowałam, nadawała, jakby nic się nie stało – zdradziła w rozmowie z dziennikarką Onetu.

Gwiazda odniosła się także do relacji ze swoim ekranowym partnerem. Wydawać by się mogło, że łączyła ich prawdziwa przyjaźń. Nic bardziej mylnego. Dziennikarze nie spotykali się poza pracą, a ich wspólne rozmowy ograniczały się jedynie do spraw zawodowych:

Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. Kilka tygodni temu podczas programu, w przerwie reklamowej Tomek powiedział do mnie: „Jedyną rzeczą, której naprawdę ci zazdroszczę, to przyjaciele”. Nie spotykaliśmy się prywatnie – Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą – podsumowała znajomość z Kammelem.

Była gwiazda TVP odniosła się także do słów Tomasza Kammela, jakie wypowiedział w pierwszym odcinku Pytania na śniadanie po jej odejściu z pracy („Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się obyć bez Marzeny”):

Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza – zakończyła wymownie.

Tuż po odejściu dziennikarki z TVP współprowadzący śniadaniówkę przestali udawać, że się lubią. Nie obserwują już nawet swoich profili na Instagramie, gdzie wcześniej zamieszczali sporo wspólnych zdjęć.


Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela

Życzenia Marzeny Rogalskiej dla Tomasza Kammela

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w chińskich strojach

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Od dawna nie oglądam żadnej telewizji i teraz jestem w szoku. Jak ona staro wygląda. Strasznie się postarzała, wygląda na 60 lat. Może jest chora?

 • Gość pisze:

  Ale zarobiłaby więcej gdyby została! Słyszałem że TVPisory znowu przyznały sobie 2 mld na ten rok

 • Gość pisze:

  Czy w pracy eszyscy mudzs byc przyjaciolmi? A pania Marzenke serdecznie pozdrawiam

 • Gość Hoody77 pisze:

  O co chodzi z tym zdjęciem o zamianie ubrań Kamella i Rogalskiej? On był w spódniczce? Co do odejścia nie pierwsza i nie ostatnia osoba.

 • Gość pisze:

  Chciała to zrezygnowała z pracy. Ja też kiedyś myślałam że nikt mnie nie zastąpi prawda jest okrutna.Nie ma ludzi niezastapionych. ZYCZE Pani Marzenie przede wszystkim zdrowia i radości z pracy w radio i teatrze

 • GośćPOżegnanie babci pisze:

  Chyba normalne , że starzy muszą odchodzić. POżegnać babcię i dać szansę młodemu POkoleniu. Nie można przecież pracować do śmierci.

 • Gośćdona pisze:

  rogalska jak widac bohaterka obrony by nie placic podatku od reklam / w europie placa, a w polsce nie wolno bo trzeba bronic obcokrajowcow , a nie polske , polska jest bee /

  • Gośćoj pisze:

   To wstretna baba dzieki ze nie ma tej lewej baby niby polki

  • Gość pisze:

   Ale zarobiłaby więcej gdyby została! Słyszałem że TVPisory znowu przyznały sobie 2 mld na ten rok

 • Gość Widz pisze:

  O co tyle wojny,już tyle ludzi odeszło z telewizji, kim Ona była.

 • Gość pisze:

  O co tyle wojny,już tyle ludzi odeszło z telewizji, kim Ona była.Widzc

  • Gość pisze:

   Rogalska już na emeryturę. Krzan pasuje do Kamela. Tak się cieszę. Brawo TVP

 • Gość pisze:

  No poprostu byli dobrymi znajomymi a nie przyjaciolmi!!!

 • Gość pisze:

  Wojewódzki nie jest z karmelem, bo jest że mną

 • Gość pisze:

  Miałem okazję zamienić słowo z T.Kamelem, miły facet, nic nie chcial , nic nie musiał, byl poprostu taki „zwykły” .

 • Gość pisze:

  Dramat mydlany na miarę podobnych jak żyć????

 • Gość pisze:

  Bardzo miła i sympatyczna prezenterka. Szkoda, że musiała pracować w tv reżimowej. Wyszła z twarzą, chwała Jej za to.

 • Gość Maria pisze:

  Co ci ludzie wypisują to się w głowie nie mieści .Tyle nienawiści w ludziach .Podzielili nas ,to jedno im się udało Brawo

 • Gość pisze:

  Marzenka rzeczywiście, charakter dominujący, wszechwiedząca, zawsze na czele, uroda poniżej średniej. Wiekrzość nie przyjaźni się ze współpracownikami.Taki ktoś jest trudny.
  Ta jej przewaga nad innymi??

 • Gość pisze:

  Jakaż ona naiwna. Rzuciła pracę przez szczekanie opozycji. Niech opozycja tylko dojdzie do władzy, to w pierwszej kolejności zafunduje na wydłużenie wieku emerytalnego do siedemdziesiątki- zobaczymy wtedy jak Pani Marzenka będzie strajkowała. Głupota ludzka nie zna granic.

  • Gość pisze:

   Jakieś Ty głupie stworzenie! Po treści Twojego bełkotu domniemywam, żeś PiSior pełną gębą. No to całuj w dupę… Adriana Dupę i kumpla jego Jarosława od Kota.

  • Gość pisze:

   Czysta matematyka ,jeśli ludzie żyją dłużej i rodzi się ich mniej dzieci ,to trzeba wydłużyć wiek emerytalny w innym przypadku bralibyśmy po700 zł emerytury

  • Gość pisze:

   A ludzie to by chcieli nie pracować i mieć dużo pieniędzy !! A takie osoby jak pani Rogalska to nie idą na emeryture mając 60 lat tylko pracują dokąd tylko mogą . Zreszta inne grupy tez np lekarze prawnicy dobrzy dziennikarze pracują ile tylko mogą i nie 8 godz dziennie !! A reszta im zazdrości ze maja pieniądze !!

  • Ela pisze:

   Ciemny jesteś i pusty jak garnek za pokrywką

 • Gość pisze:

  PnS to marny programik, prowadzący odstreczajacy

 • Gość pisze:

  Oni nie są od tego, żeby się lubić ( różnica wieku?) ale od małpowania przed publiką i za to biorą ciężką kasę, zwykli kuglarze: prezenterzy, aktorzy, piosenkarze… nikt specjalny, dzisiaj są, jutro ich nie ma i nikt tym specjalnie się nie przejmie.