Szukaj

Tomasz Kammel ma już nową partnerkę w „Pnś”. Poprowadzili razem program. Zaczęli od odejścia Marzeny Rogalskiej. Padło tylko jedno zdanie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel zgodnie z planem poprowadził środowe wydanie Pytania na śniadanie. U jego boku nie pojawiła się Marzena Rogalska, a inna gwiazda TVP. O kim mowa? 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel stworzyli duet w Pytaniu na śniadaniektóry widzowie wręcz uwielbiali. Gdy gościli na wizji, zachwycali swoim profesjonalizmem, co podobało się oglądającym. Dowodem może być fakt, że niemal każdy odcinek, w którym pojawiali się razem, był komplementowany w sieci.

Po 12 latach Rogalska postanowiła pożegnać się ze śniadaniówką. We wtorkowe popołudnie o swojej decyzji poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Podkreśliła w nim, że nie był to dla niej łatwy krok. Dodała, że jeśli fani chcą nadal obserwować jej działania, wciąż będą mogli ją spotkać w social mediach, w radiu oraz teatrze. Jej post poparło mnóstwo osób, które w komentarzach życzyli jej powodzenia.

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Z kim Tomasz Kammel prowadzi Pnś?

Zgodnie z harmonogramem Marzena Rogalska powinna poprowadzić środowe wydanie Pytania na śniadanieNa ekranie się jednak nie pojawiła. Tuż przed rozpoczęciem odcinka została wyemitowana zapowiedź. Na ekranie pojawił się Tomasz Kammel, który nawiązał w niej do nowej prowadzącej:

Pracujemy w parach i to się teraz też nie zmieni.

Śniadaniówka, zgodnie z planem, wystartowała tuż przed 8. Tomasz Kammel skomentował odejście Rogalskiej. Zdobył się na lakoniczną wypowiedź, w której nawet nie pożegnał swojej wieloletniej partnerki na wizji. Zamiast tego zapowiedział jej następczynię. Współprowadzącą dziennikarza została Izabella Krzan:

Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się obyć bez Marzeny Rogalskiej. […] Nie poprowadzę programu dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą… Izabella Krzan!

Decyzję produkcji tuż przed startem środowego odcinka programu przekazano też na fanpage’u Pytania na śniadanie. Opublikowano zdjęcia nowego duetu prowadzących, w opisie poinformowano o zmianach:

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką – zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem, startujemy w Dwójce o 7.55. Prosimy o raporty pogodowe i komentarze do rozmów – bądźmy razem do 11.15, dobrego dnia. Wasze #PnŚ

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką – zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem,…

Posted by Pytanie na śniadanie on Tuesday, February 16, 2021

Internauci obok tej zmiany nie przeszli obojętnie. Część jest nią zachwycona, kolejna domaga się powrotu dawnego duetu:

 • Bardzo lubię panią Izę, zdecydowanie bardziej niż tą panią Marzenę która odeszła, ale życzę jej powodzenia.
 • Nie da się zastąpić Marzeny, duet Rogamel był nie do zastąpienia tylko dla nich oglądałam pytanie na śniadanie, ale szanuje i popieram decyzję Marzenki. Dzięki za te 12 lat i powodzenia.
 • Trzeba dac szansę Izie, lubię ją, pamiętam jak w którymś wywiadzie mówiła że jej marzeniem jest prowadzić program śniadaniowy, no i proszę, marzenia się spełniają!
 • Oglądałam tylko wtedy jak była Marzena. Dziekuję. Było fajnie.

Uważacie, że jest to dobra zmiana?


Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zamienili się ubraniami

Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska, Małgorzata Ostrowska, Paweł Stasiak, Maciej Kurzajewski w programie "To był rok!".

Dodaj komentarz

 • Anonim pisze:

  Pani Iza mówi bardzo niewyrażnie ,natomiast Pani Marzena ma świetną dykcję uwielbiam Ją.

 • Gość pisze:

  Oglądanie p.Rogalskiej Marzeny było dla mnie dużym wyzwaniem , w każdym odcinku infantylna deklaracja w ustach prowadzącej
  „ kocham Was „ była męcząca , czułam się jak w przedszkolu.Myślę że dobrze się stało że duet rogamel przestał istnieć, na pewno z korzyścią dla taktowanego p.Tomasza Kamela. Warto posłuchać tematów przedstawianych przez zaproszonych gości często zdominowanych przez prowadzących a p.Marzena Rogalska niech śpiewa bo robi to dobrze, co do pisania to nie jestem Jej fanką.

 • Gość pisze:

  Tomek jestes w przyjazni beznadziejny

 • benito pisze:

  o nieeeee…

 • Gość pisze:

  Każda inna tylko nie Iza

 • Gośćdona pisze:

  przepraszam zwracam honor dla jastrzabpost , ze sie unioslam i nie slusznie pomowilam jeszcze raz przepraszam

 • Gośćdona pisze:

  cenzura jak w prl-u , bo wyrazilam swoje zdanie no i co , a tu brak wolnego slowa / gratuluje dla tych co tak walcza o demokracje i wolnosc slowa / witojcie w komunie /

 • Gośćdona pisze:

  ja sie ciesze, ze w koncu odeszla poprostu nie lubie Rogalskiej i nigdy nie ogladalam PNS jak byla ona na wizji /

 • Gość pisze:

  No cóż ! Nie da się zastąpić poprzedniego duetu ale myśle ze Iza sobie poradzi w każdym programie tylko trzeba na wszystko czasu – czasu aż ludzie ochłoną i się przyzwyczają i na to żeby nowa prowadząca tez się poczuła pewniej… pierwszy dzień a już lepiej prowadzi śniadaniówkę niż cichopek która może jest miła ale kompletnie nie potrafi być naturalna w tym co robi.

 • GośćAda Wolska pisze:

  Chciala to wybrała. Nie ma ludzi niezastąpionych. Każdy szuka lepszego chleba. Powodzenia Panie Tomku. Pani Iza też okrzepnie.
  to

 • Gość pisze:

  Okropna ta Krzan,przestaję oglądać Pytanie na śniiadanie

 • Gośćada pisze:

  Dla mnie śniadaniówka bez p. Marzenki nie istnieje żal…

 • Gość pisze:

  No niestety idzie młodość, Pani Iza poradzi sobie!!!, 🌷

 • Gość pisze:

  Dobrze, że odeszła

 • Adam pisze:

  Slaba ta Chrzan

 • Mam pisze:

  Idzie nowe… Nie wiem dlaczego taka rozpacz? … Życie…. jak to mówią nie ma ludzi nie zastąpionych… Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Szkoda bardzo duetu Rogamel uwielbiałam ich oglądać do widzenia TVP 2 .Pani Marzence powodzenia życzę ,bez Pani to już nie to !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×