Szukaj

Premiera „The Voice Senior 2” lada dzień. Wśród uczestników 94-latka. TVP wreszcie ujawniła szczegóły

The Voice Senior

The Voice Senior

Finał The Voice of Poland 11: Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje przeboje, ale także zdradziła kiedy rusza The Voice Senior 2. To co, powiedział, zdecydowanie zachęca do oglądania. Zobaczcie.

Podczas sobotniego finału 11 edycji The Voice of Poland jednym z gości specjalnych był Andrzej Piaseczny, który kiedyś był trenerem w show, a obecnie pracuje w tym samym charakterze w siostrzanym formacie – The Voice of Senior, na którego drugą odsłonę z niecierpliwością czekają widzowie. Artysta zdradził kilka szczegółów.

Kiedy The Voice of Senior 2? Co w nowej edycji?

Przypomnijmy, że pierwsza edycja The Voice Senior okazała się dużym hitem jesiennej ramówki TVP w ubiegłym roku. Program odbywał się na nieco innych zasadach niż jego podstawowa wersja. Ostatecznie show wygrały siostry Szydłowskie, które w nagrodę otrzymały 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę o wartości 30 tys. zł, a także wystąpiły podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem.

Drugi sezon programu z udziałem śpiewających seniorów TVP planowało wyemitować w grudniu. Wprowadzono zmiany w jury. Do Alicji MajewskiejAndrzeja Piasecznego dołączyli Izabela Trojanowska oraz Witold Paszt. Niestety pandemia pokrzyżowała plany produkcji.

Już jakiś czas temu prowadzący The Voice Senior Tomasz Kammel w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, kiedy wstępnie możemy się spodziewać kolejnej odsłony show.

Program przesunięty na początek przyszłego roku. Mam nadzieję, że tak będzie, bo to jest piękny, wartościowy program.

Podczas sobotniego finału The Voice of Poland 11 informacje zostały potwierdzone. Kilka szczegółów zdradził Andrzej Piaseczny.

Ten program jest jedną wielką niespodzianką. Od pierwszego odcinka państwo nie będziecie chcieli odejść od telewizorów. Pierwsza edycja była tylko zapowiedzią tego, co zobaczymy w drugiej – powiedział.

Z krótkiego wideo dowiedzieliśmy się, że emocji nie zabraknie. Wystąpi między innymi 94-latka, o której trenerzy myśleli, że ma niewiele ponad 60 lat. Z zapowiedzi jasna wynika, iż zdecydowanie warto zasiąść przed telewizorami i zdaje się, że szykuje się kolejny hit i powtórzenie sukcesu pierwszej odsłony The Voice Senior.


Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Izabela Trojanowska- The Voice Senior

Witold Paszt - The Voice Senior

Witold Paszt - The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Alicja Majewska - The Voice Senior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×