Michał Piróg o zwolnieniu Michała Szpaka i Piaska z The Voice
Chociaż wielu fanów show jest zasmuconych decyzją wydawców The Voice, to są też tacy, którzy uważają ją za paradoksalnie bardzo korzystną dla obu gwiazd. Michał Piróg nie ukrywa, że cieszy się, że Szpak i Piasek już nie biorą udziału w formatach TVP.
W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że udało mu się dowiedzieć o atmosferze, jaka panuje za kulisami show. Jest bardzo profesjonalnie i przyjemnie, ale nawet to nie przekonałoby go do firmowania widowiska swoją twarzą.
Michał na pewno nie przyjąłby oferty udziału w programach realizowanych przez telewizję publiczną. Udział w poszczególnych projektach porównał do historycznej sytuacji, która do dzisiaj budzi mnóstwo negatywnych emocji:
Żałujecie, że z The Voice znikają Szpak i Piasek?