Nie od razu udało im się odnaleźć miłość. Niektóre z gwiazd mają za sobą nawet cztery rozwody

Rozwody gwiazd

Rozwody gwiazd

W show-biznesie bardzo trudno stworzyć trwały związek. Są gwiazdy, które wiele razy decydowały się na małżeństwo. Sprawdziliśmy, które osoby znane z pierwszych stron gazet mają za sobą po kilka rozwodów. 

Show-biznes to trudne środowisko, które zdecydowanie nie sprzyja stworzeniu trwałego związku. Gwiazdy dużo czasu spędzają w pracy, co często nie pozwala bardzo zaangażować się w relację z partnerem lub partnerką. Chociaż są wyjątki od reguły, to zdecydowanie więcej mówi się o rozwodach wśród znanych osób niż o tym, że udało im się stworzyć długi i szczęśliwy związek. Takie przypadki zdarzają się znacznie rzadziej. W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które na ślubnym kobiercu stawały po kilka razy w poszukiwaniu idealnej drugiej połówki. Sprawdziliśmy które osoby znane z okładek kolorowych gazet brały ślub co najmniej dwa razy.

Te gwiazdy mają za sobą kilka rozwodów

Michał Wiśniewski jest jednym z rekordzistów nie tylko jeśli chodzi o liczbę dzieci, ale także małżeństw. Wokalista ma za sobą już cztery rozwody. Jego pierwszą żoną była Magda Femme. Po raz drugi przysięgał dozgonną miłość Marcie Wiśniewskiej, jednak ich relacja nie trwała zbyt długo. Kolejną żoną artysty była wokalistka Ich Troje – Ania Świątczak. W tym przypadku również nie udało mu się znaleźć szczęścia. Czwartą żoną Michała był Dominika Tajner, z którą udało mu się przetrwać aż 7 lat. Czwarte małżeństwo muzyka zakończyło błyskawicznie podczas jednej rozprawy rozwodowej. Krótko po tym piosenkarz poznał swoją piątą żonę, Polę. Od ich ślubu minął już ponad rok, a zakochani wychowują wspólnie synka, Falco.

Sylwester w Polsacie 2020 - Michał Wiśniewski i Anna Świątczak

Sylwester w Polsacie 2020 – Michał Wiśniewski i Anna Świątczak

Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Prezenterka telewizyjna po raz pierwszy wyszła za mąż w 1978 roku za Piotra Dowbora. Owocem ich związku jest dobrze znany fanom Maciej Dowbor, który poszedł w ślady znanej mamy. Drugim mężem gwiazdy stacji Polsat był Janusz Atlas, jednak również ten związek nie przetrwał próby czasu. Trzecie małżeństwo z Grzegorzem Świątkiewiczem także zakończyło się rozwodem. Gwiazda był też zaręczona z Tadeuszem Winkowskim, a z nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim ma córkę Marię.

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Krzysztof Rutkowski, czyli najbardziej znany polski detektyw również ma za sobą kilka rozwodów i ślubów. Obecnie jego żoną jest o 25 lat młodsza, Maja Plich, którą poślubił w 2019 roku. Bajkowa ceremonia, na której pojawili się wpływowi goście ze świata show-biznesu, miała kosztować aż milion złotych. Zanim jednak jednemu z najbardziej znanych celebrytów w kraju udało się odnaleźć szczęście, był trzykrotnie żonaty. Głośno w mediach było także o jego związku z Luizą Kobyłecką, która dla tej miłości porzuciła zakonny habit.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Nie tylko te gwiazdy mają za sobą kilka rozwodów. W naszej galerii zamieściliśmy zdjęcia osób znanych z show-biznesu, które wiele razy stawały na ślubnym kobiercu. Cztery rozwody ma na swoim koncie Małgorzata Potocka, a także Edward Linde-Lubaszenko. Dwa rozwody mają za sobą: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, Olga Bończyk, Krzysztof Ibisz, Jolanta Fraszyńska, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Cezary Pazura.


Małgorzata Potocka - Finał Miss Warszawy 2020

Małgorzata Potocka - Finał Miss Warszawy 2020

Edward Linde-Lubaszenko opowiada o swoich kochankach

Edward Linde-Lubaszenko opowiada o swoich kochankach

Radosław Majdan i George

Radosław Majdan i George

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×