NewsyPaparazzi przyłapali Zamachowskiego z Muskałą w romantycznym uniesieniu. Od razu ruszyły spekulacje o ślubie. Wszystko przez dwa zdjęcia

Paparazzi przyłapali Zamachowskiego z Muskałą w romantycznym uniesieniu. Od razu ruszyły spekulacje o ślubie. Wszystko przez dwa zdjęcia

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

13.05.2022 15:40, aktual.: 13.05.2022 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Zamachowski przez kilka lat był mężem Moniki Richardson. Aktor i dziennikarka długo uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Dla każdego z nich było to już trzecie małżeństwo i do pewnego czasu wydawało się, że będą razem na zawsze. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy paparazzi przyłapali gwiazdora wynoszącego rzeczy z mieszkania, które wspólnie z żoną zajmowali na Żoliborzu.

Aktor nie zdecydował się skomentować sprawy rozpadu związku. Większą szczerością wykazała się za to jego ex-partnerka, która, w rozmowie z tygodnikiem Wprost, wyjawiła:

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach.

Wkrótce po rozstaniu Zamachowski zaczął być widywany w towarzystwie innej aktorki, Gabrieli Muskały. Media połączyły ich ze sobą i uznały, że mogą oni stanowić parę. Teraz oliwy do ognia dodały nowe zdjęcia, które udostępnił Super Express. 

Zbigniew Zamachowski weźmie kolejny ślub?

Tabloid zamieścił fotki, które paparazzi wykonał Zamachowskiemu i jego towarzyszce podczas spaceru. Dziennikarze pisma zwrócili uwagę na to, że kobieta miała na palcu robiący spore wrażenie pierścionek. Na stronie tabloidu wprost zapytano o to, czy jest to obrączka.

Nawet jeśli tak, to na ślub jest jeszcze stanowczo za wcześnie. Dziennikarze SE podali, że do sądu podobno wciąż nie wpłynął pozew dotyczący rozwodu Zamachowskiego i Richardson. Ta druga ma już nowego partnera, ale stanowczo zadeklarowała, że nie zamierza zawierać kolejnego małżeństwa. Jakiś czas temu powiedziała Jastrząb Post:

Nie absolutnie nie. W ogóle o tym nie myślę, jestem szczęśliwa i niech tak zostanie.

Pełną rozmowę z Moniką zobaczycie poniżej.

Trzymacie kciuki za Zbyszka i Gabrielę?

  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Monika Richardson broni Zbigniewa Zamachowskiego
  • Monika i Zbigniew Zamachowscy pod studiem TVP, fot. Paparazzi
  • Gabriela Muskała premiera spektaklu Victoria. True Woman Show
  • Gabriela Muskała Królestwo Kobiet TVN
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
[1/7] Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także