NewsyMonika Richardson nie pogodziła się z rozstaniem z Zamachowskim. W szczerym wpisie rozlicza się z przeszłością: "Byłam osobą współuzależnioną"

Monika Richardson nie pogodziła się z rozstaniem z Zamachowskim. W szczerym wpisie rozlicza się z przeszłością: "Byłam osobą współuzależnioną"

Monika Richardson
Monika Richardson
Zuza Maciejewska

12.06.2021 12:00, aktual.: 12.06.2021 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku tego roku Monika Richardson rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Tworzyli parę przez dziesięć lat, przez siedem byli małżeństwem. Dziennikarka długo nie narzekała na samotność. Na jej drodze stanął biznesmen Konrad Wojterkowski. Gwiazda nie ukrywa, że przy nowym partnerze jej serce zabiło mocniej:

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy… Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chce mówić więcej – komentowała w Super Expressie.

Partnerzy wybrali się do słonecznej Hiszpanii, gdzie towarzyszyły im dzieci. Richardson zabrała ze sobą Tomka i Zosię, Wojterkowski syna Kolę. Dziennikarka opublikowała kilka zdjęć z wyprawy. Internauci nie mieli nawet cienia wątpliwości, że miłość ją uskrzydla. Ich zdaniem gwiazda rozkwitła u boku nowego partnera.

Monika Richardson o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim

W piątkowy wieczór Richardson udostępniła bardzo szczery post. Opublikowała zdjęcie z zaznaczonym fragmentem książki Halt. Zapiski z domu trzeźwienia autorstwa Jakuba Zająca, która traktuje o uzależnieniu od alkoholu. Na wstępie opisu zdradziła, że ma za sobą fantastyczne wakacje:

Miałam cudowne wakacje, przypomniałam sobie, jak pięknie jest na Costa Blanca i mam nadzieję, zachęciłam Waż również do opuszczenia czterech ścian w tym przedziwnym, okolopandemicznym czasie.

W dalszej części wpisu odniosła się do komentarzy osób, które twierdzą, że dziennikarka za szybko wkroczyła w nowy związek. Ujawniła, że jeszcze nie pogodziła się z rozstaniem z Zamachowskim. Podkreśliła, że być może nigdy nie dojdzie w pełni do siebie. Przyznała, że była osobą współuzależnioną:

Dzisiaj zamieszczam jeszcze jeden fragment książki Kuby Zająca „HALT”, tym razem o grozie samotności, nie tylko alkoholika. Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni.

Monika Richardson zaapelowała, że zanim ktoś zdecyduje się ją ocenić, powinien wiedzieć, że sama jest dla siebie najsurowszym sędzią:

Na razie po prostu staram się nie pozwolić na to, żeby w tej żałobie emocji życie przepłynęło mi między palcami. Zanim ocenicie, pamiętajcie, że sama jestem dla siebie najsurowszym sędzią.

Fani dziennikarki w komentarzach wysyłają jej mnóstwo wsparcia i trzymają kciuki za to, by jak najszybciej wróciła do formy.

Monika Richardson pokazała fragment książki
Monika Richardson pokazała fragment książki
Monika Richardson na wakacjach
Monika Richardson na wakacjach
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także