Kajra nie ma już nic do stracenia. Przed finałem „TzG” wyliczyła wszystkie minusy udziału w show. Sporo tego

Kajra

Kajra

Kajra w finale programu Taniec z Gwiazdami. Gwiazda zdradziła, jak wygląda jej codzienna praca na treningach. Przygotowania dały jej się we znaki.

Magdalena Kajrowicz – znana pod pseudonimem Kajra – od dekady jest żoną twórcy hitu Miłość w Zakopanem, czyli Sławomira Zapały. Para poznała się dość przypadkowo.

37-latka przez pewien czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Pracowała tam jako kelnerka. W tym samym barze swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał Sławomir. Kobieta od razu mu się spodobała, dlatego dał jej napiwek w wysokości jego tygodniowej gaży. Magdalenie na tyle spodobał się muzyk, że postanowiła z nim wrócić do Polski. Chwilę później wzięli ślub.

Kajra kilkanaście lat temu próbowała swoich sił w aktorstwie. Otrzymywała epizody w filmach oraz serialach m.in.: M jak miłość, Czas honoru, Ojciec Mateusz. Po jakimś czasie zaczęła występować z mężem jako zespół. Muzycznie zadebiutowali w 2015 utworem Magiera. W teledysku kobieta ochoczo prężyła się w bikini, co zapewniło debiutantom sukces. Dwa lata później nagrali hit wszystkich wesel Miłość w Zakopanem. Utwór zapewnił im stabilną pozycję na rynku disco.

Obecnie Kajra walczy w finale Tańca z Gwiazdami o kryształową kulę. Para, z którą rywalizuje to Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz. Kilka dni temu doszło do skandalu. Znana influencerka nie mogła się pogodzić z odpadnięciem swojej faworytki Oliwii Bieniuk i postanowiła obnażyć prawdę o Magdalenie Kajrowicz.

Kajra cierpi na treningach Tańca z Gwiazdami

Gwiazda uwielbia taniec. Ciężko pracuje na swój sukces w programie. W jednym z ostatnich wywiadów Kajra zdradziła, jak mąż dba o nią po treningach:

Masuje stópki, przygotowuje kawkę, gorące drinki też dostaję, żeby się rozluźnić wieczorami, wozi mnie wszędzie… To bardzo fajna sprawa, kiedy ma się obok siebie kogoś, kto tak o ciebie dba – powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

W tej samej rozmowie dodała, że przygotowania ją wykańczają. Zdradziła, czego nabawiła się na treningach:

Taniec trochę daje mi w kość… Siniaków jest naprawdę bardzo dużo. Cierpią wszystkie części ciała. To jest bardzo trudna praca, często ponad siły i wszyscy uczestnicy przechodzą samych siebie. Treningi trwają po osiem godzin, więc ciało, które jest do tego nieprzygotowane przeżywa ogromny szok, do tego nauczenie się kolejnych kroków jest ogromnie trudne.

Kajra po raz ostatni wystąpi w programie już w najbliższy poniedziałek. To wtedy dowiemy się, czy uda jej się wygrać Kryształową Kulę. Za którą parę trzymacie kciuki?


Kajra - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Kajra - Taniec z gwiazdami 12, gwiazdy nagrywają spot

Kajra i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Kajra i Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6

Kajra, Rafał Maserak — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Kajra, Rafał Maserak — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Komentarze