NewsyArtur Barciś żałuje udziału w "Tzg": "Upokorzenia, które nie są warte tych pieniędzy". Najbardziej oberwało się Iwonie Pavlović

Artur Barciś żałuje udziału w "Tzg": "Upokorzenia, które nie są warte tych pieniędzy". Najbardziej oberwało się Iwonie Pavlović

Artur Barciś
Artur Barciś
Zuza Maciejewska
18.09.2021 11:20, aktualizacja: 18.09.2021 16:13

Artur Barciś od wielu lat jest związany z aktorstwem. W tym kierunku ma odpowiednie wykształcenie. W 1979 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Chociaż aktor na swoim koncie zapisał sporo ról, sympatię widzów przyniosła mu postać Tadeusza Norka, którą znakomicie odegrał w Miodowych latach. Brawurowo wcielił się też w podstępnego i żądnego władzy Arkadiusza Czerepacha w serialu Ranczo.

Artur Barciś żałuje udziału w Tańcu z gwiazdami. Dlaczego?

Barciś w 2010 roku był uczestnikiem jedenastej edycji programu TVN, Taniec z gwiazdami. Z udziału w telewizyjnym show zrezygnował przez kontuzję. Aktor w nowym wywiadzie z Wirtualną Polską ujawnił, że nie wspomina najlepiej przygody z tym programem.

Artur Barciś wrócił pamięcią do ostatniego odcinka. Wiedział, że w kolejnych nie wystąpi, bo pękła mu kość w stopie. Podkreślił, że z wielkim trudem wykonał ostatni taniec. Łzy leciały mu z oczu:

Pamiętam, jak tańczyłem swój ostatni taniec. Wiedziałem już wtedy, że w kolejnych odcinkach nie wystąpię, bo pękła mi kość w stopie. Na dodatek, podczas schodzenia po schodach, ta kość się złamała. Miałem założoną blokadę, żeby mnie nie bolało i żebym mógł zatańczyć. I przez to, że nie czułem bólu, zbiegłem po schodach i wtedy ta kość strzeliła. Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej że tańczyliśmy wtedy trudną rumbę. Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu.

Dodał, że jurorzy wiedzieli o jego kontuzji. Mimo tego nie powstrzymali się od negatywnych komentarzy. Aktor nie ukrywa, że ich słowa bardzo go zabolały:

Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody.

O tym, jak prezentował się Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami, możecie się przekonać, zaglądając do galerii.

  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
  • Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
[1/8] Artur Barciś w Tańcu z gwiazdami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także