Tak wygląda dziewczyna Maty. Artysta długo ukrywał swoją ukochaną przed światem

Mata

Mata

Mata ma dziewczynę, z którą spotyka se już ponad rok? Zobaczcie, co wyśledzili internauci i jak wygląda wybranka rapera.

Mata, a właściwie Michał Matczak, to 21-letni raper, który szturmem podbił polską scenę muzyczną. Jest synem profesora prawa Marcina Matczaka, który bardzo go wspiera. Angażował się w wejściu artysty na rynek muzyczny i doradzał przy tworzeniu pierwszego hitu Klubowe. To także on jest twórcą pseudonimu artystycznego, jakim posługuje się młody mężczyzna. Wymyślił go podczas wspólnych wakacji w 2012 roku.

Michał Matczak zadebiutował w 2018 roku. Wydał wówczas swój pierwszy album koncepcyjny zatytułowany Fumur Mata. W 2019 do serwisu YouTube trafił jego teledysk Patointeligencja, który w ciągu kilku dni od premiery został odtworzony ponad 10 milionów razy.

Najnowszy krążek artysty Młody Matczak, jeszcze przed premierą zyskał status podwójnej platynowej płyty. Zaledwie w 6 godzin po tym, jak uruchomiono zamówienia w preorderze, kupiło go 15 tys. osób. Kilka dni temu ruszyła sprzedaż wydawnictwa. Michał jest też pierwszym żyjącym polskim muzykiem, który w serwisie Spotify przekroczył barierę 2 milionów słuchaczy.

Mata nie może też narzekać na brak zainteresowania w mediach społecznościowych, a ostatnio internauci wzięli pod lupę jego życie uczuciowe. Czy udało im się odkryć, kim jest dziewczyna rapera?

Mata ma dziewczynę. Kim jest?

Okazuje się, że utwór Maty Kiss cam, który w bardzo krótkim czasie stał się wielkim hitem i podbił serca słuchaczy, został stworzony z myślą o wyjątkowej kobiecie. Mogliśmy się o tym dowiedzieć z przemówienia, które wygłosił Mata, odbierając nagrodę na gali Fryderyków, która obyła się 5 sierpnia.

Napisałem tę piosenkę dla takiej dziewczyny i tydzień temu poszliśmy na bilard. A teraz mam dwa Fryderyki, to może pójdziemy na kręgle w przyszłym tygodniu – wyznał Mata.

Kim jest tajemnicza kobieta, o której mówił raper? Do tej pory nie poznaliśmy jej tożsamości. Na TikToku pojawiło się jednak nagranie, na którym prawdopodobnie można zobaczyć wybrankę artysty.

@xgwtfs

#mata #fypシ #dlaciebie #dcb #tiktok

♬ Kiss cam (podryw roku) – Mata

  • Oni są razem już jakiś rok.
  • Ślicznie razem wyglądają.
  • Ona jest przesłodka.
  • Urocza dziewczyna – komentują fani na TikToku.

Jak wynika z wpisów, Michał spotyka się z tajemniczą wybranką już dłuższy czas. Czy przypuszczenia fanów artysty są prawdziwe?


Mata

Mata

Mata

Mata

Mata wziął udział w hot16challenge2

Mata wziął udział w hot16challenge2

Komentarze