NewsyMonika Brodka w końcu nagrała nową płytę! Dlaczego tak długo na nią czekaliśmy?

Monika Brodka w końcu nagrała nową płytę! Dlaczego tak długo na nią czekaliśmy?

Monika Brodka o nowej płycie
Monika Brodka o nowej płycie
Ewelina Buchnajzer

30.12.2015 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Brodka po sukcesie płyty „Granda” i mini-albumu „LAX” zniknęła na jakiś czas z showbiznesu. Bardzo wybiórczo pojawiała się na imprezach medialnych. Ostatnio mogliśmy ją spotkać w sierpniu, na pokazie Gosi Baczyńskiej. To właśnie wtedy, w rozmowie z nami zdradziła, że cały czas pracuje nad kolejną płytą i to pochłania cały jej czas. Nie chciała jednak zdradzić żadnych szczegółów dotyczących nowego krążka.

Ta praca okazała się bardzo owocna, bo tuż przed Bożym Narodzeniem artystka ogłosiła na swoim Facebooku, że skończyła album. Wnioskujemy z tego, że już niedługo będzie miała jego premiera. Wciąż nieznany jest tytuł. Wiemy jedynie, że gwiazda część piosenek napisała i nagrała w Los Angeles, gdzie mieszkała przez 3 miesiące.

Długo mnie nie było, ale potrzebowałam oddechu. Wbrew pozorom bardzo dużo się u mnie działo. Mnóstwo podróżowałam i intensywnie pracowałam nad nowym materiałem. Początek roku spędziłam w Los Angeles, gdzie przez trzy i pół miesiąca nagrywałam muzyczną bazę nowej płyty. Pojechałam tam z myślą o producencie, z którym w końcu nie doszło do współpracy, ale poznałam za to tego właściwego człowieka - i wspólnie z nim pracowałam nad produkcją nowego materiału - powiedziała w wywiadzie dla redbull.com

Kiedy posłuchamy nowej Brodki? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno nowa płyta będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Wokalistka nie ukrywa, że dojrzała muzycznie i czuje się usatysfakcjonowana.

Czuję się spełniona. Zaczynając od nagrywania piosenek na iPhone’a, przeszłam przez zapoznawanie się z programami muzycznymi, aż po aranżowanie, orkiestrację i pracę nad produkcją nowych utworów. Stało się coś, do czego zawsze dążyłam. Na etapie twórczym mogłam być samowystarczalna. Dużo w tym pomocy przyjaciół i ludzi, których spotkałam przy okazji tego projektu. Duża satysfakcja - dodała

Czekamy z niecierpliwością!

Monika Brodka zakończyła prace nad nową płytą
Monika Brodka zakończyła prace nad nową płytą
Monika Brodka o nowej płycie
Monika Brodka o nowej płycie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także