NewsyAnna Lewandowska na starych zdjęciach nie przypomina siebie. Kiedyś nosiła blond [FOTO]

Anna Lewandowska na starych zdjęciach nie przypomina siebie. Kiedyś nosiła blond [FOTO]

Anna Lewandowska kiedyś była blondynką
Anna Lewandowska kiedyś była blondynką
Źródło zdjęć: © Instagram.com

18.05.2024 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska jest dziś wzorem do naśladowania dla innych. Piękna, utalentowana i pracowita, świetnie zna się też na modzie. Nie zawsze jednak wyglądała idealnie. Pamiętacie ją jako blondynkę?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Zmieniła figury i życie tysięcy Polek. Jest także zdolną bizneswoman, która potrafi przekuć swoje pomysły w intratne przedsiębiorstwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Lewandowska dziś mieszka w Hiszpanii

Polka po ślubie z Robertem Lewandowskim musiała nieco dostosować swoje życie do jego zawodowych planów. Dziś mieszka w Sitges, pod Barceloną. Tam wspólnie z mężem, wychowują dwie córki.

Anna Lewandowska zamknęła swoje biznesy w Warszawie i otwiera się na rynek hiszpański. Nowe centrum treningowe, gdzie ma oferować także naukę bachaty, jej nowej miłości, może być strzałem w dziesiątkę.

Dziś żona Roberta jest zapraszana na najważniejsze imprezy, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Gościła na urodzinach Vogue'a, ale także brylowała w Wenecji, gdzie przechadzała się po czerwonym dywanie podczas premiery "Poor Things". Jednak nie zawsze należała do śmietanki towarzyskiej i nie zawsze zasługiwała na miano ikony stylu.

Anna Lewandowska jako blondynka

Dziś Anna Lewandowska ma kolor włosów, który jest dziełem zdolnych fryzjerów. Jakiś czas temu, gdy Robert Lewandowski grał jeszcze w drugiej lidze, jego partnerka mocno rozjaśniała włosy. Nie wyglądało to najlepiej. Do zmiany koloru włosów namówił ją przyszły mąż.

Od początku zaiskrzyło, mimo że była blondynką, a ja wolę brunetki. Mówiłem Ani: Coś czuję, że ten kolor ciemniejszy - jeślibyś została brunetką - to by ci jeszcze lepiej pasował. No i przefarbowała włosy - wyznał w rozmowie z Magdą Mołek.

Sama Lewandowska podchodzi z uśmiechem do "błędów młodości" jak nazwała w jednym z komentarzy kolor włosów z przełomu 2008/2009 roku. Trzeba przyznać także, że potrafi wyciągać wnioski.

Anna Lewandowska była blondynką
Anna Lewandowska była blondynką© Instagram
Anna Lewandowska była blondynką
Anna Lewandowska była blondynką© Instagram
5 lat VOGUE
n/z: Lewandowska Anna / 5 lat VOGUE - 2023-09-14 / fot.KAPiF
KAPIF.pl
5 lat VOGUE n/z: Lewandowska Anna / 5 lat VOGUE - 2023-09-14 / fot.KAPiF KAPIF.pl© Licencjodawca | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także