NewsyO luksusie może pomarzyć. Wojciech Błach z trudem utrzymuje rodzinę: "Nawet kredytu nie mogę dostać"

O luksusie może pomarzyć. Wojciech Błach z trudem utrzymuje rodzinę: "Nawet kredytu nie mogę dostać"

Wojciech Błach nie zarabia kokosów (fot. KAPiF)
Wojciech Błach nie zarabia kokosów (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

18.05.2024 22:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Błach jest doskonale znany polskiej publiczności. Jak sam jednak mówi, nie może pochwalić się dobrymi zarobkami. W jednej z rozmów wprost przyznał, jak złe są jego warunki finansowe.

Jego twarz jest świetnie znana widzom polskich seriali i filmów. Od lat gra w topowych produkcjach. Wydawać by się zatem mogło, że Wojciech Błacha może cieszyć się też świetnymi zarobkami. Prawda jest jednak zgoła inna od wyobrażeń. O swoich problemach finansowych aktor opowiedział w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Błach związał się z młodszą o 19 lat kobietą

Po głośnym rozstaniu z Kamilą Baar nie minęło dużo czasu, aż aktor znalazł sobie nową miłość. Jego wybranką stała się młodsza od niego o 19 lat aktorka Teatru Imka, Agnieszka Giza. Obecnie para wychowuje trójkę synów. Przyszłość dzieci jest dla Błacha i jego ukochanej priorytetem.

Nasza przyszłość to dzieci. Oczywiście, trzeba je potem wychowywać w miłości i mądrości, samemu dając przykład swoją postawą wobec życia, a to przecież łatwe nie jest - wytłumaczył.

Wojciech Błach nie jest w dobrej sytuacji finansowej

Gwiazdor jest świadom jednak tego, że zapewnienie swoim synom dobrej przyszłości może być dla niego w tym momencie niemałym wyzwaniem. Wszystko przez jego sytuację finansową, która zdaje się być wyjątkowo niekorzystna. Błach nie jest w stanie nawet otrzymać kredytu od banku.

Nie zarabiam kroci, więc nawet kredytu nie mogę dostać - powiedział.

Sposobem na zarobienie większej ilości pieniędzy byłaby dla niego jeszcze intensywniejsza praca. Aktor wie jednak, że nie może sobie na to pozwolić. Obecnie spędza poza domem mnóstwo czasu i zwyczajnie nie dałby rady wziąć na siebie więcej obowiązków.

Chyba jednak nie dałbym rady - doba nie ma więcej godzin, a rok nie ma więcej dni. Trzeba być realistą. Już i tak dwie trzecie roku spędzam poza domem, w pracy.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także