Szukaj

Fala krytyki pod postem Sylwestra Wilka: „Ale dno, naprawdę tak cię to śmieszy?”. Zakpił z chorej Sylwii Lipki?

Sylwester Wilk, Sylwia Lipka

Sylwester Wilk, Sylwia Lipka

Sylwester Wilk w ubiegły piątek został przywrócony przez produkcję do Tańca z Gwiazdami 11. Tuż przed dzisiejszym występem opublikował post, który nie przypadł do gustu internautom. Wylała się fala krytyki.

Sylwester Wilk po swoich kilku pierwszych tańcach w show Polsatu zaczął wyrastać na czarnego konia edycji. Niepełnosprawny sportowiec dokonywał cudów, dopóki noga nie odmówiła mu posłuszeństwa. Lekarze zadecydowali, że nie może kontynuować przygody w Tańcu z Gwiazdami i musiał zrezygnować, mimo że w jego naturze nie leży poddawanie się. Z pokorą jednak przyznał, że zdrowie jest najważniejsze.

Czekała go jednak niespodzianka. Tydzień temu produkcja zdecydowała, że zostanie przywrócony do show. Powodem był fakt, że przez koronawirusa w programie nie może uczestniczyć Bogdan Kalus. Tego samego wieczoru odpadła też jedna z faworytek, Ania Karwan, której partnerował Kamil Kuroczko, zastępując także objętego kwarantanna Janka Klimenta. Prawdziwy suspens.

To, że Sylwester Wilk ponownie zatańczy, wywołało spore zamieszanie w sieci. Jedni się cieszyli, drudzy uważali, że decyzja jest kontrowersyjna. W dzień powrotu do Tańca z Gwiazdami sam zainteresowany dolał oliwy do ognia.

Sylwester Wilk skrytykowany za post na Instagramie

W piątek 16 października już od rana było gorąco wokół show. Najpierw Sylwia Lipka zdradziła w sieci, że ma pozytywny wynik testu na koronawirusa i nie pojawiła się na treningu. Jej post zniknął z sieci, a produkcja dopiero o 17 potwierdziła, że ona i Rafał Maserak nie pojawią się na parkiecie. Stało się jasne, że kto zostanie w programie, od razu wejdzie do finału.

W takim oto kontekście Sylwester Wilk zdecydował się na dość kontrowersyjny post. Pozuje w złotej koronie, ale to jego słowa wywołały najwięcej emocji.

Mam koronę 👑
Ale spokojnie, zatańczę dla Was już za parę chwil.
Bądźcie z nami i pamiętajcie, aby głosować na parę nr 10.

Jego żart (?) na temat koronawirusa nie przypadł do gustu internautom. Wylała się fala krytyki.

  • Ale dno, naprawdę tak cię to śmieszy, że koleżanka z planu jest chora?
  • Mało śmieszny żart…
  • Trochę słabo.

Pojawiły się także głosy, że to co, napisał Sylwester, jest tylko niewinnym żartem i należy się więcej dystansu. Fani sportowca życzyli mu powodzenia i nawiązywali do korony ze zdjęcia, pisząc, że król jest tylko jeden.

Jednak występ Wilka z Hanią Żudziewicz nie przekonał widzów i decyzją oglądających, opuścił show.


Sylwester Wilk - post przed występem w TzG

Sylwester Wilk - post przed występem w TzG

Taniec z Gwiazdami 11 - Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk

Taniec z Gwiazdami 11 - Hanna Żudziewicz i Sylwester Wilk

Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami

Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×