NewsyDo "Tańca z Gwiazdami" wraca jedna z par! Zaskakująca decyzja producentów

Do "Tańca z Gwiazdami" wraca jedna z par! Zaskakująca decyzja producentów

Sylwester Wilk
Sylwester Wilk
Elwira Szczepańska

09.10.2020 22:20, aktual.: 09.10.2020 23:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piątkowy odcinek Tańca z Gwiazdami 11 obfitował w zaskakujące wydarzenia. Najpierw produkcja ogłosiła, że nie pojawią się na parkiecie przez kwarantannę Bogdan Kalus, Lenka Klimentova i Jan Kliment. Podczas programu nie obeszło się bez emocji, mimo że wszystko odbywało się bez udziału widowni - ze względu na bezpieczeństwo uczestników i pracowników.

Na koniec decyzją widzów z programu odpadła uwielbiana Anna Karwan, która zatańczyła w duecie z Kamilem Kuroczko, który zastąpił jej poprzedniego partnera. Jednak to nie koniec niespodzianek.

Taniec z Gwiazdami 11: Kto wraca do programu?

Kiedy Ania i Kamil, podziękowali wszystkim i pożegnali się z uczestnikami, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut oznajmili, że przez to, iż program stracił dzisiaj 4 osoby, produkcja podjęła decyzję, żeby przywrócić do programu parę, która odpadła wcześniej, z przyczyn niezależnych od gwiazdy.

To Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz wrócą na parkiet. Przypomnijmy, że dopóki kontuzja nie wyeliminowała sportowca, był on jednym z faworytów. Wszyscy byli bardzo zaskoczeniu decyzją, ale już wiadomo, że rywalizacja się zaostrzy.

Kontuzja nogi i brak możliwości założenia protezy spowodowały, że Sylwester był zmuszony zrezygnować. Naszej reporterce przyznał, że ból jaki odczuwał, przekroczył jego granice.

Mimo że jestem przyzwyczajony do bólu, to czasami jego skala mnie przerasta i Hania często jest świadkiem sytuacji, gdzie moja noga nie wytrzymuje napięcia i nie chce współpracować. Ja może zaznaczę, że taką protezę zdejmuje się co parę godzin, żeby ta noga odpoczęła. A my dziś przyjechaliśmy do studia rano, więc mam protezę od 12 godzin. Cały czas trenujemy, cały czas nagrywamy i niestety już dzisiaj i wczoraj również musiałem sięgać po tabletki przeciwbólowe.

Najpierw Wilk trafił do szpitala na trzy dni. Do końca nie było wiadomo, czy wystąpi. Pojawił się na parkiecie, ale bez protez i zaczarował jury tańcem nowoczesnym.

Straciłeś nogę, ale dziś zyskałeś skrzydła. Taniec współczesny nie ma ograniczeń i Ty nie masz ograniczeń. Bardzo przeżyłam ten pokaz - zachwycała się Iwona Pavlovic.

Okazało się niestety, że kontuzja Sylwestra jest dużo poważniejsza, niż przypuszczał i lekarz zakazał mu dalszych występów. Przez 4 tygodnie nie mógł nosić protezy. O rezygnacji poinformował tuż przed podaniem wyników.

Niestety decyzją lekarza, muszę opuścić ten program.

Teraz jednak, kiedy kontuzja się zaleczyła, a z programu został wykluczony Bogdan Kalus, sportowiec ma możliwość powrotu do rywalizacji. Na parkiecie znowu zrobi się gorąco! Teraz już naprawdę nie wiadomo, kto zdobędzie Kryształową Kulę. Czekamy na kolejny odcinek.

Sam zainteresowany odniósł się do decyzji produkcji na swoim profilu na Instagramie. Opublikował post, w którym wyjaśnia, jak się czuje, a także uprzedza ewentualne pytania i wątpliwości:

Decyzją produkcji w dniu dzisiejszym wracam do programu @tanieczgwiazdami.Wielu z Was zapewne stwierdzi, że to niesprawiedliwe, bo:- inny trenowali a ja "odpoczywałem"- przecież już raz "odpadłem" z programu- "niepełnosprawność się sprzedaje"Macie prawo tak twierdzić, nikt Wam tego nie zabrania.Powiem tylko tyle:- moje "odpoczywanie" to ostatnie 4 tygodnie spędzone na jeżdżeniu od lekarza do lekarza i ciągle zażywanie antybiotyku.- moje "odpadnięcie" to zakaz od lekarza i moja samodzielna decyzja o odejściu z programu.- moja "sprzedawalna niepełnosprawność" to 4 odcinki, w których za każdym razem opinią Jury byłem w Top 3.Czy to fair, czy nie fair - nie mi to oceniać.Ja wiem jedno - Jest robota do zrobienia i trzeba ją zrobić jak najlepiej.Reszta mnie nie interesuje.

Za Sylwestra będą trzymać kciuki jego fani, czego dowodem mnóstwo pozytywnych komentarzy i słów wsparcia.

  • Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami
  • Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami
  • Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami
  • Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami
  • Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z Gwiazdami
  • Hanna Żudziewicz, Sylwester Wilk - Taniec z gwiazdami 11
  • Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami
  • Sylwester Wilk wraca do Tańca z Gwiazdami
[1/8] Sylwester Wilk zrezygnował z Tańca z Gwiazdami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także