NewsyDalszy udział Rafała Jonkisza w "Tańcu z Gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania! Co się stało?

Dalszy udział Rafała Jonkisza w "Tańcu z Gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania! Co się stało?

Dalszy udział Rafała Jonkisza w "Tańcu z Gwiazdami" stoi pod znakiem zapytania! Co się stało?
Karolina Stęclik

31.03.2016 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Jonkisz jest jednym z uczestników 5. edycji Tańca z Gwiazdami. Choć za nami dopiero 3 odcinki show, już teraz da się zauważyć ogromną przemianę Mistera Polski. Przystojny 19-latek nie tylko schudł kilka kilogramów, ale stał się też bardziej pewny siebie i zaczął czerpać radość z tańca. Na dowód tego przed dwoma tygodniami wraz ze swoją partnerką Waleriją Żurawlewą zatańczył wzruszający modern jazz.

Fani Rafał przeżyli dzisiaj chwile grozy. Od ponad tygodnia Mister boryka się z anginą. Dzisiaj choroba wzięła nad nim górę. Na swoim Instagramie napisał, że być może będzie musiał zrezygnować z dalszego uczestnictwa w Tańcu z Gwiazdami!

Witajcie Kochani...Od rana nie mam najlepszych wiadomości?. Nie spałem całą noc, odwiedziłem aptekę, miałem dreszcze, strasznie boli mnie ucho i boję się, że tym razem to coś poważnego. @jakubkucner - mój współlokator ratował mnie w nocy, za co mu jestem bardzo wdzięczny. Jutro live Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, dzisiaj cały dzień próby, Zaraz jadę do lekarza i ten zadecyduje, czy będę mógł jutro pojawić się na parkiecie w programie na żywo. Nawet jakbym miał zrezygnować z dalszego udziału w show, to świat się nie skończy. Zdrowie jest najważniejsze. @walerija_zurawlewa zrozumie i Wy pewnie też. To ostateczność, ale też zaczynam to brać pod uwagę. Tyle tygodni przygotowań, morderczych treningów i to wszystko może przekreślić w jednej sekundzie choroba. Wstaję, idę walczyć i zobaczymy co da się zrobić (...) Trzymajcie proszę za mnie kciuki, abym jakoś się poskładał do jutra. Nie w taki sposób chcę odpaść z programu - pokonany przez chorobę. Chcę stoczyć walkę na parkiecie z kimś, kto okaże się ode mnie lepszy, ale nie tak bez walki. Dlaczego akurat teraz tak musiało się stać...

Po kilku godzinach Rafał uspokoił swoich fanów i poinformował ich, że mimo wszystko pojawi się jutro na parkiecie.

Trzymamy kciuki i życzymy dużo siły i energii!

Kibicujecie Waleriji i Rafałowi w programie?

Rafał Jonkisz bez brody
Rafał Jonkisz bez brody
Mama Rafała Jonkisz ocenia rozwój jego kariery
Mama Rafała Jonkisz ocenia rozwój jego kariery
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także