Szukaj

Spotkanie królowej z Harrym jednak bez udziału Meghan. Pałac tłumaczy dlaczego

Królowa Elżbieta II, Meghan i Harry

Królowa Elżbieta II, Meghan i Harry

Meghan Markle nie uczestniczyła w spotkaniu z królową Elżbietą II i księciem Harrym. Choć plotkowano, że księżna Sussexu miała połączyć się przez telefon, wiemy już, że do tego nie doszło. Dlaczego?

W poniedziałek królowa Elżbieta II zwołała pilne spotkanie w swojej wiejskiej posiadłości w Sandringham, w celu omówienia spraw  dotyczących przyszłości Meghan Markle i księcia Harry’ego. W konferencji wzięli udział książęta: Harry, William i Karol.

Spotkanie królowej z Harrym. Dlaczego nie było Meghan?

Chociaż wcześniej informowano, że księżna Sussexu dołączy do rozmów za pośrednictwem komunikatora społecznościowego, łącząc się z Kanady, w której obecnie przebywa, to jednak we wtorek Pałac Buckingham napisał w swoim oświadczeniu, że Meghan i książę Harry ostatecznie zdecydowali, że „nie było to konieczne”.

Harry doskonale wiedział, jakie są oczekiwania Meghan, dzięki czemu mógł jej zaoszczędzić ewentualnych nieprzyjemności podczas spotkania z królową. Na szczęście rozmowa przebiegła w przyjaznym tonie – twierdzi informator Page Six.

Meghan Markle to nie jedyna wielka nieobecna na szczycie w Sandringham. Na spotkaniu nie pojawili się również: książę Filip, księżna Kate i Camilla Parker-Bowles. Wygląda więc na to, że najważniejsze decyzje w sprawie przyszłości Harry’ego i Meghan podjęte zostały przez królową i przyszłych królów Wielkiej Brytanii.

Po prawie dwugodzinnych rozmowach do mediów trafiło oświadczenie o następującej treści:

Dzisiaj moja rodzina prowadziła bardzo konstruktywne dyskusje na temat przyszłości mojego wnuka i jego rodziny. Moja rodzina i ja całkowicie popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan, by stworzyć nowe życie jako młoda rodzina- kontynuowała. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali członkami rodziny królewskiej pracującymi w pełnym wymiarze godzin, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając cenioną częścią mojej rodziny.

Księżna Meghan i książę Harry - zdjęcia na Instagramie z okazji drugiej rocznicy zaręczyn

Księżna Meghan i książę Harry – zdjęcia na Instagramie z okazji drugiej rocznicy zaręczyn

Harry i Meghan jasno powiedzieli, że nie chcą polegać na środkach publicznych w swoim nowym życiu. Dlatego uzgodniono, że nastąpi okres przejściowy, w którym para Sussexes spędzi czas w Kanadzie i Wielkiej Brytanii – kontynuowała. Są to skomplikowane kwestie do rozwiązania dla mojej rodziny i jest jeszcze trochę do zrobienia. Poprosiłem o ostateczne decyzje w najbliższych dniach.

Książę Harry i Meghan decyzję o odejściu z rodziny królewskiej podjęli w zeszłym tygodniu, tuż po powrocie do Londynu z sześciotygodniowych wakacji w Vancouver.


Meghan Markle i książę Harry na okładce The Sun

Meghan Markle i książę Harry na okładce The Sun

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×