Katarzyna Glinka szykuje się do swojego sekretnego ślubu za granicą! Wyciekły szczegóły!

Katarzyna Glinka ślub

Katarzyna Glinka ślub

Katarzyna Glinka i jej nowy ukochany Jarosław Bieniecki nie widzą świata poza sobą. Ich miłość rozkwitła do tego stopnia, że aktorka planuje swój kolejny ślub. Tym razem Kasia postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu za granicą.

Katarzyna Glinka dopiero po 40. znalazła swoją prawdziwą miłość. Serialowa gwiazda, która była uczestniczką rozrywkowych shows: Gwiazdy tańczą na lodzie, Taniec z gwiazdami oraz Twoja twarz brzmi znajomo, ma za sobą nieudane małżeństwo z Przemysławem Gołdoną, z którym ma syna Filipa. Oprócz tego Kasia zagrała w wielu popularnych polskich serialach, w których wyróżniała się urodą i wdziękiem. Nic więc dziwnego, że w 2010 roku Glinka zajęła 51 miejsce w rankingu 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu według miesięcznika Forbes.

Katarzyna Glinka rozwiodła się w 2015 roku, przez długi okres gwiazda nie chwaliła się swoim życiem prywatnym, aż niedawno w mediach gruchnęła nowina, że piękna aktorka jest po uszy zakochana w Jarosławie Bienieckim – prezesie firmy, która organizuje ekstremalne biegi. Aktorka natychmiast zafascynowała się ekstremalnym sportem, który uprawia wraz z nowym partnerem. Aktorka natychmiast wyjawiła, że jest zakochana, a jej ukochany poszedł za ciosem i oświadczył się jej na deskach Teatru Kwadrat w spektakularnym stylu.

Zatem po oświadczynach przyszedł czas na drugi ślub aktorki, która tym razem planuje stanąć na ślubnym kobiercu z dala od reporterskich fleszy. Takie sensacje podaje Na żywo, na łamach którego czytamy, że Glinka szykuje się do sekretnego ślubu za granicą Polski:

W ten sposób chcą uniknąć zainteresowania mediów. Chcą, by w tym wyjątkowym momencie towarzyszyły im tylko ich dzieci. Przyjęcie dla rodziny i przyjaciół zorganizują później w Polsce – informuje Na żywo.

Myślicie, że sekretny ślub Kasi to dobry pomysł?

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są rodzice nowego Royal baby?!


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka zaręczyła się

Katarzyna Glinka zaręczyła się

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki na randce w kinie

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki na randce w kinie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×