NewsyŚlubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!

Ślubu Brada Pitta i Jennifer Aniston nic nie przebije! Do sieci wyciekły najdrobniejsze szczegóły, nawet data i miejsce!

Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub
Brad Pitt i Jennifer Aniston biorą ślub
Tila Nowak
24.04.2019 07:06

Rozwód Angeliny JolieBrada Pitta ciągnął się przez wiele miesięcy. Choć para wciąż nie rozwiązała wszystkich kwestii, od kilku tygodni oficjalnie "wróciła na rynek" jako single. Sąd zaakceptował polubowne rozwiązanie małżeństwa, z zastrzeżeniem, że na stole wciąż zostały sprawy majątkowe oraz opieki nad dziećmi. Podczas gdy Angelina nadal walczy o odebranie byłemu mężowi praw do szóstki pociech, Pitt i Jennifer Aniston zaczynają podobno planowanie ślubu.

Jak wyjawia US Weekly, Jennifer i Brad rozpoczęli rozmowy na temat zalegalizowania swojego sekretnego związku na krótko po tym, jak sąd rozwiązał oficjalnie poprzednie małżeństwo Brada:

Gdy tylko Brad dostał do ręki potwierdzenie, że jest w świetle prawa singlem, on i Jen zaczęli wysyłać powiadomienia o dacie do bliskiej rodziny i przyjaciół. Powiadomili ich, że są wreszcie zdolni do zalegalizowania swojego związku i planują zrobić to w lipcu, w Meksyku. Jen ma tam swój ulubiony ośrodek z prywatną plażą, One&Only Palmila. Brad zadzwonił do swoich prawników pod koniec miesiąca, by poinformować ich o tych planach. Chce, by Jen znów była panią Pitt – wyjaśnia informator magazynu.

Jennifer Aniston i Brad Pitt – historia miłości

Aniston i Pitt poznali się w maju 1998, a dwa lata później zdecydowali się na ślub. Prywatna ceremonia w Malibu odbyła się 29 lipca 2000 roku. Ich małżeństwo przetrwało pięć lat, w tym czasie Jennifer i Brad uważani byli za idealne małżeństwo w Hollywood. 6 stycznia 2005 roku ogłosili separację, jednak nadal pozostawali w przyjacielskich relacjach. Paparazzi wielokrotnie widzieli parę podczas spotkań na obiadach i kolacjach, wypadach do kina czy na wspólnych zakupach, plotkowano nawet, że chwilowa rozłąka miała na celu wywindować ich na czołówki gazet. Ostatecznie teorie spiskowe okazały się błędne – 2 października doszło do rozwodu, a jako główną przyczynę media podawały romans Brada z Angeliną Jolie, z którą poznał się na planie filmu Pan i Pani Smith.

Choć Pitt zapewnia, że nigdy nie zdradzał byłej żony i związek z Jolie rozpoczął po rozstaniu z Aniston, Jolie przyznała się otwarcie do romansu, choć wcześniej temu zaprzeczała. Jennifer Aniston mimo to o swoim byłym mężu miała dobre zdanie, a nawet uznała związek z nim za najlepszy w swoim życiu.

Para ponownie zaczęła spotykać się w 2017 roku, a oficjalne potwierdzenie plotek miało miejsce w lutym br., gdy Brad bawił się na 50. urodzinach Jennifer. Od tego momentu plotki o rzekomym powrocie do siebie wracają na czołówki amerykańskiej prasy jak bumerang.

Czy doniesienia o ślubie okażą się prawdziwe?

  • Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w filmie 2018
  • Brad Pitt i Jennifer Aniston zagrają kochanków
  • Smsy Jennifer Aniston i Brada Pitta
  • Okładki z Jennifer Aniston, Bradem Pittem i Angeliną Jolie
  • Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie?
  • Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu będą razem?
  • Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998
  • Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie
  • Brad Pitt i Jennifer Aniston razem zagrają w filmie w 2018 roku
  • Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócili do siebie?
[1/10] Jennifer Aniston i Brad Pitt razem w filmie 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także