Szukaj

Stało się! Angelina Jolie i Brad Pitt ROZWIEDLI SIĘ! To jednak nie koniec sądowej batalii

Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie się rozwiedli

Brad Pitt i Angelina Jolie oficjalnie się rozwiedli

Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie rozwiedli się! Po blisko trzech latach przeciągającego się rozwodu sąd orzekł, ze hollywoodzka para nie jest już małżeństwem! To jednak nie koniec spotkań aktorów na sali rozpraw.

Historia Angeliny Jolie i Brada Pitta to idealny przykład na dobrą książkę. Aktorzy poznali się w 2005 roku na planie filmu, w którym razem zagrali i śmiało można napisać, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para przez długi czas nie potwierdzała swojej relacji. Wszystko było związane zapewne z trwającym rozwodem Brada z Jennifer Aniston, który spowodowany był właśnie romansem z Jolie. Oficjalnie, o relacji opowiedziała aktorka w 2006 roku, kiedy na łamach magazynu People zdradziła, że jest w ciąży.

Przez cały ten okres domysłów, media wręcz znęcały się nad Angeliną, za to, ze rozbiła udane małżeństwo. Ona sama jednak temu zaprzeczała mówiąc:

Bycie w intymnych stosunkach z żonatym mężczyzną, podczas gdy mój własny ojciec zdradzał moją matkę, jest czymś czego nie mogłabym wybaczyć. Gdybym coś takiego zrobiła, nie mogłabym rano spojrzeć w lustro. Nie chciałabym być pociągająca dla mężczyzny, który zdradza swoją żonę – mogliśmy czytać w New York Daily News.

W 2012 roku oficjalnie podano, że Brad i Angelina zaręczyli się, a dwa lata później media i fani na całym świecie żyli ich bajowym ślubem. Można powiedzieć, że sielanka trwała równą dekadę. We wrześniu 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy z powództwa aktorki, która domagała się wyłącznych prawy do opieki nad dziećmi. Batalia sądowa trwała blisko trzy lata. Jak właśnie donoszą amerykańskie portale, Angelina Jolie i Brad Pitt właśnie się rozwiodli!

Definitywny koniec małżeństwa z pewnością cieszy obie strony, jednak to zapewne nie koniec spotkań w sądzie. Nadal nie jest rozstrzygnięta sprawa opieki nad dziećmi, które z pewnością na całej sprawie ucierpiały najbardziej.

Zobacz: Nowe doniesienia w sprawie romansu Angeliny Jolie i Colina Farrella rozgrzały media! Jest coraz ciekawiej!

Zobacz: Dom Jennifer Aniston i Brada Pitta wystawiony na sprzedaż! O tych bajecznych luksusach od lat krążyły legendy

Zobacz: Angelina Jolie przeciąga rozwód nie bez powodu. Niecny plan gwiazdy wyszedł na jaw! Brad Pitt załamuje ręce


Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Brad Pitt i ciężarna Angelina Jolie w kreacji Max Azria – Cannes 2008

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Angelina Jolie i Brad Pitt pojednali się

Angelina Jolie i Brad Pitt pojednali się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×