Sławomir i Kajra zabrali głos ws. małżeńskiego kryzysu. Padły dobitne słowa o „męczeniu” się w związku

Sławomir i Kajra o swoim związku. Rozwodzą się?

Sławomir i Kajra o swoim związku. Rozwodzą się?

Sławomir i Kajra w końcu zabrali głos na temat kryzysu. Teraz jest już pewne, czy szykują się do rozwodu. Czy wcześniejsze plotki się potwierdziły?

Sławomir Kajra zaczynali karierę jako aktorzy. Z czasem zajęli się muzyką. Ich przebój Miłość w Zakopanem szturmem wdarł się na listy przebojów. Od tego czasu para zagrała setki koncertów i nagrała kolejne hity. W miniony weekend małżonkowie wystąpili na Festiwalu Weselnych Przebojów Polsatu. Informator jednego z serwisów raportował wtedy, że para dziwnie się zachowywała.

Kajra i Sławomir podczas wczorajszego festiwalu weselnych przebojów Polsatu zachowywali się bardzo dziwnie. Wyraźny był jakiś zgrzyt między nimi. Można powiedzieć, że za kulisami wręcz się unikali. Tylko w sytuacjach zawodowych typu występ, zdjęcia, wywiad na ściance uśmiechali się i byli ze sobą. Pamiątkowe fotografie przy jeziorze robiła jej dziewczyna z PR-u stacji, bo Sławomir był zajęty rozmowami z zespołem. Magda ewidentnie była przygaszona – zdradziło źródło Pomponika.

Reporter tegoż portalu postanowił rozwiać wątpliwości u źródła.

Sławomir i Kajra o swoim związku. Rozwodzą się?

Jako pierwszy wypowiedział się Sławomir, zaprzeczając, aby chciał się rozwodzić.

Ja bym skomentował, że to są najpiękniejsze lata, które trwają i bardzo się cieszymy z naszego małżeństwa. Absolutnie idzie w dobrym kierunku – zaczął.

Kajra była całkowicie zgodna, podkreślając, że jej mąż musi się z nią „męczyć” do śmierci:

Powiedzieliśmy sobie tak 11 lat temu, wesele trwało 7 dni, ja nie zamierzam tego z nikim i nigdy powtarzać. Niestety, Sławomir będzie się ze mną męczył do grobowej deski.

Sławomir zakończył ten wątek w humorystyczny sposób:

Z przyjemnością się pomęczę. Ja też nie zamierzam tego powtarzać. Sam wybierałem, piękną żonę i jestem szczęśliwy.

Nieco wcześniej Kajra wyznała, że parze zdarza się czasem pokłócić.

Generalnie, jak nie ma tej nutki pikanterii, tematu niezgody to nudno było. Więc dobrze, kiedy zawsze się można o coś posprzeczać. Przynajmniej wiadomo, że chyba nam zależy na sobie. Gdybyśmy się nie sprzeczali, to by znaczyło, że odpuszczamy – opowiedziała.

Kłótnie zdarzają się jednak w każdej relacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Sławomirowi i Kajrze kolejnych lat razem.


Don Vasyl, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Don Vasyl, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie

Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek

Komentarze

  • Gość pisze:

    U cichopkow tez zawsze bylo wszystko dobrze.

  • Gość pisze:

    Zdrowia z takimi się źencie ksenia orange i musiał tankpool a dzis dzien waty cukrowej odpustów i doźynek krok milowy polish elity zrobiony arbuzy bmw gwiazdy pudla i ministry jeł..py doszły do władzy google maps prawde ci powie wole materac na majorce powodzenia na nas juź pora taka tradycja ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×