ExclusiveSławomir i Kajra o kryzysie w małżeństwie. Wreszcie zabrali głos po gorących doniesieniach tabloidów [WIDEO]

Sławomir i Kajra o kryzysie w małżeństwie. Wreszcie zabrali głos po gorących doniesieniach tabloidów [WIDEO]

Kajra i Sławomir
Kajra i Sławomir

26.08.2022 16:40, aktual.: 26.08.2022 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Od ponad dekady tworzą zgrane małżeństwo, a owocem ich miłości jest syn Kordian, który niebawem skończy 6 lat. Zakochani występują razem na scenie, pojawiają się podczas różnych imprez branżowych i wspierają się na planie telewizyjnych projektów. Wkrótce zobaczymy ich w roli gospodarzy wskrzeszonego po latach programu Tak to leciało!.

W ostatnim czasie w mediach pojawiły się niepokojące informacje. W sieci aż huczy od plotek na temat problemów w ich małżeństwie. Tabloidy zaczęły sugerować, że między Kajrą a Sławomirem często dochodzi do sprzeczek, które mają negatywnie wpływać na ich relację. Pojawiły się nawet pogłoski o rozwodzie.

Sławomir i Kajra o plotkach na temat kryzysu w małżeństwie

Postanowiliśmy zasięgnąć informacji na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Sławomira i Kajry u źródła. Para muzyków w rozmowie z reporterką Jastrząb Post stanowczo zdementowała plotki o swoim rozstaniu.

My się przyjaźnimy. To jest podstawa tego. Lubimy ze sobą pracować i zawsze to nam sprawia radość i przynosi spektakularne efekty. Widzom trzeba dawać zawsze radość. Ich to nie interesuje, czy przejechaliśmy 800 km. Jak wychodzimy na nasz koncert to zawsze mamy 100% energii i jesteśmy dla nich. My jesteśmy przyzwyczajeni, że raz w roku prasa pisze, że się rozwodzimy, raz w roku pisze, że Kajra jest w ciąży. Gorzej, bo martwią się nasi bliscy. To jest najgorsze.

Kajra dodała:

Od kiedy zaczęliśmy ze sobą pracować, to osiągnęliśmy to, co chcieliśmy osiągnąć. Pracuje się nam najlepiej we dwoje, doskonale się rozumiemy, zawsze jest wszystko profesjonalnie przygotowane, nie tracimy czasu na jakieś bzdury, chociaż czasem zdarzają się tarcia. W wywiadach zawsze mówimy, że to jest totalna bzdura. Że jesteśmy ze sobą od wielu lat i nie zamierzamy tego zmieniać. Ale wiadomo, tytuły dla klikalności są, jakie są. Ale nie ma takiej opcji. Będziemy się ze sobą męczyć do końca życia, więc jak widzicie tytuły, to kliknijcie, wejdźcie, przeczytajcie całość i będziecie wiedzieć, że jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi. Wiemy, że to jest nudne, ale tak po prostu jest.

Sławomir nie rzuca słów na wiatr:

Jesteśmy trochę nudni, ale ja obiecałem, że będę się koncentrował na unieszczęśliwianiu jednej kobiety do końca życia i tego się będę trzymał.

Jesteście fanami Kajry i Sławomira?

Sławomir i Kajra
Sławomir i Kajra
Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie
Kajra i Sławomir - Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie
Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek
Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz. Festiwal Weselnych Piosenek
Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu
Kajra i Sławomir - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu
Sławomir i Kajra - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021
Sławomir i Kajra - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021
Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra
Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także