Newsy"Kryzysy są". Sławomir i Kajra odnieśli się do plotek o ROZWODZIE

"Kryzysy są". Sławomir i Kajra odnieśli się do plotek o ROZWODZIE

10.04.2024 10:17, aktualizacja: 10.04.2024 11:30

Sławomir i Kajra od lat łączą życie prywatne z zawodowym. Występują razem na scenie, a potem wracają wspólnie do domu. Jak im się to udaje? Plotki o ich rozwodzie mają swoje podstawy?

Sławomir i Kajra podbili serca zwolenników disco polo. Ich niezapomniany utwór "Miłość w Zakopanem" ma już na YouTubie ponad 250 milionów wyświetleń i stał się jednym z największych przebojów wesel i innych imprez.

Sławomir i Kajra o swojej twórczości

Kajra i Sławomir są zdecydowanymi faworytami w kategorii muzyki rozrywkowej w Polsce. Czy ich zdaniem da się przebić "Miłość w Zakopanem"?

To już nie od nas zależy, bo wypływa to od fanów. (...) Super, że pojawiła się taka piosenka, która stała się mega hitem i wyszła daleko za granicę naszego kraju i nie ma sensu wchodzić do tej samej rzeki. (...) Jest dużo piosenek o miłości, trochę w innym stylu nad którymi teraz pracujemy i jestem ciekawy jak ludzie zareagują - wyznał Sławomir.

Nowy hit Sławomira

Trzy miesiące temu swoją premierę miał utwór "Kolorowy film", który opowiada historię rozwodu Kajry i Sławomira. Do 10 kwietnia piosenka zdobyła na YouTubie prawie 900 tys. wyświetleń.

(...) ona jest o rozwodzie, jest sala rozpraw w sądzie i jest rozwód pomiędzy Kajrą i Sławomirem. Natomiast ta piosenka ma przesłanie, że trzeba walczyć o swoje małżeństwo, bo nie zawsze jest różowo. (...) Ten bohater walczy o swoją żonę, stara się jej przypomnieć najlepsze momenty i myślę że w małżeństwie też warto wracać do tych pięknych chwil i zabrać czasem żonę na randkę

Kajra zdradziła, że małżonek idzie za przesłaniem piosenki i od czasu do czasu zabiera ją na randki. Ta ostatnia była trzyosobowa!

Wczoraj wieczorem Sławomir zabrał mnie na randkę do teatru, ale okazało się że to jest też randka łączona, bo poznałam cudowną panią, która też pisze i tłumaczy teksty oraz pisze spektakle, więc zjedliśmy smaczną kolację w przecudownym towarzystwie, więc ja się odpłaciłam dzisiejszym wspólnym wyjściem.

Kajra i Sławomir o rozwodzie

Nie da się ukryć, że co jakiś czas w sieci wypływają plotki o kryzysie w związku Kajry i Sławomira. Jak oni na to reagują?

Kryzysy są u każdego i to jest normalna część bycia razem. Najważniejsze żeby się dogadywać, starać się wybaczać, rozmawiać i to jest ważne, a to że plotki pojawiają się w prasie, to staraliśmy się tą naszą piosenkę "Kolorowy film" odpowiedzieć na te artykuły. (...) Ja wolę odpowiadać piosenką na takie pytania - wyznał Sławomir.

Kajra z kolei odwróciła sytuację i zaczęła rozważać, czy czytelnicy portali, które publikują treści na temat ich rzekomego rozwodu, pragną ich rozstania.

To też właściwie taka zagwozdka "czy Państwo byście tak chcieli żebyśmy się rozwiedli?" Bo to, że aż tyle tych tytułów, to może ktoś by chciał i pytanie dlaczego? Oczywiście, że bywają trudne momenty, no bo kto nie ma gorszych, lepszych, natomiast wzięliśmy ślub bardzo odpowiedzialnie, więc myślę, że też bardzo odpowiedzialnie idziemy tą drogą.

Kajra i Sławomir są małżeństwem od 13 lat. Wygląda na to, że nie zanosi się na ich rozwód!

  • Sławomir i Kajra
  • Sławomir i Kajra
  • Sławomir i Kajra
[1/3] Sławomir i KajraŹródło zdjęć: © YouTube
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także