Selena Gomez w bikini. Internauci twierdzą, że przytyła i ma cellulit

Selena Gomez w bikini

Selena Gomez w bikini

Selena Gomez w bikini na plaży

Selena Gomez pochwaliła się zdjęciami w bikini, pierwszy raz od dawna prezentując się fanom w tak odważnym wydaniu. Gwiazda powoli wraca do siebie po załamaniu nerwowym, które przeszła podobno z powodu ślubu Justina Biebera. Fanki zarzuciły jej, że przytyła i nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś. Rzeczywiście mają rację? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!

Selena Gomez nie ma za sobą łatwych miesięcy. Gwiazda hitowego Hands to Myself spędziła kilka tygodni na oddziale w szpitalu psychiatrycznym po załamaniu, które przeszła pod koniec zeszłego roku. W amerykańskiej prasie plotkuje się, że to wina Justina BieberaHailey Baldwin, którzy postanowili niespodziewanie przenieść swój związek na kolejny poziom. Para pobrała się, a Selena psychicznie podupadła na zdrowiu i potrzebowała specjalistycznej pomocy. Gdy wyszła ze szpitala, lekarze kazali jej na jakiś czas odciąć social media. Teraz wróciła i pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami.

Jak wyznała na Instagramie, jej przyjaciółka niedługo wychodzi za mąż, więc razem z innymi koleżankami spędziły babski dzień na plaży. Selena pojawiła się w białym bikini i pochwaliła sylwetką. I choć fanki zarzucają jej, że przytyła, młodziutka wokalistka od dawna nie wyglądała tak dobrze. Może nie ma już idealnie płaskiego brzucha, ale jej sylwetka jest bardzo dziewczęca i naturalna. Zdrowa, co w ostatnim czasie zdecydowanie jest tym, czego jej potrzeba.

Jak wam się podoba?

Selena Gomez przerywa milczenie! Wróciła do social mediów po 3 miesiącach nieobecności

Jak Justin Bieber nazywa Hailey Baldwin? Tak słodko nie zwracał się nawet do Seleny Gomez!

Lekarze nie mieli litości dla Seleny Gomez. Wypuścili ją z oddziału psychiatrycznego pod jednym warunkiem!


Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Selena Gomez z przyjaciółkami na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×