Ostatnio media donosiły jednak, że Gomez i Bieber wrócili do siebie. Dowodem może być zdjęcie, które wokalista zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Widać na nim, że wtula się w Selenę, a podpis pod fotografią "Nasza miłość jest bezwarunkowa" wydaje się nie pozostawiać złudzeń, co do charakteru tej relacji.
Piosenkarka wybaczyła ukochanemu zdrady?