Szukaj

Sandra Kubicka walczy o zdrowie: „Dowiedziałam się, że mam guza. To błąd lekarzy”

Sandra Kubicka ma guza

Sandra Kubicka ma guza

Sandra Kubicka, pod koniec ubiegłego roku dowiedziała się, że jest chora. Na co i jak obecnie się czuje? Opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

Sandra Kubicka była jedną z gwiazd 10. edycji show Polsatu, Taniec z GwiazdamiOdpadła z w przedostatnim odcinku, ale i tak zyskała sporą grupę nowych fanów. To oni śledzą jej media społecznościowe, w których pokazuje kulisy swojego życia. Ono nie zawsze jest idealne, o czym modelka opowiedziała w jednym z ostatnim wywiadów.

Sandra Kubicka o chorobie w Dzień Dobry TVN. Co zdradziła?

W rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradziła, że zmagała się z problemami zdrowotnymi. Pod koniec roku dowiedziała się, że choruje na zespół policystycznych jajników. Źle dobrane leki i nieodpowiednie leczenie spowodowały że powstał guz:

Guza, który przez 6 miesięcy rósł we mnie, bo lekarka nie sprawdziła, czy tabletki, które biorę, dobrze na mnie działają. (…) Miałam tyle złych wiadomości i nie miałam pełnego, ciepłego wsparcia od osób, które myślałam, że powinny być wsparciem. Dowiedziałam się, że popadłam w depresję – powiedziała Kubicka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Kto wygra finał "Tańca z Gwiazdami"? Sandra Kubicka nie zatańczy, ale już trzyma kciuki za swojego faworyta!

Kto wygra finał „Tańca z Gwiazdami”? Sandra Kubicka nie zatańczy, ale już trzyma kciuki za swojego faworyta!

To jednak nie koniec jej problemów. Pojawiły się zmiany skórne, przez które zaczęła tracić kontrakty. Chociaż chciała, nie mogła pracować, a także musiała zrezygnować ze swoich dotychczasowych przyzwyczajeń:

Miałam na skórze bulwy i ropniaki, które bolały podczas nakładania makijażu na sesjach zdjęciowych. Sama nie miałam siły, nie miałam odpowiedzi na to wszystko. Dowiedziałam się, że są to policystyczne jajniki i zaczęłam z tym walczyć. To totalnie zmienia styl życia, trzeba zmienić jedzenie, przestałam ćwiczyć, tak jak zawsze ćwiczyłam, dwa razy dziennie byłam na siłowni, dowiedziałam się, że nie mogę tego robić. To mnie wytrąciło z równowagi.

Na szczęście gwiazda wróciła do Miami i doszła do siebie. Ogromnym wsparciem jest jej narzeczony, Kaio, z którym w czerwcu modelka weźmie ślub. Będzie to spektakularna uroczystość, trwająca trzy dni:

Będę miała pięć sukienek, bo będą trzy dni całej imprezy. Powiedziałam sobie czemu nie, czemu nie będę się przebierać, to jest jedyny taki dzień w moim życiu.

Zobacz także: Sandra Kubicka nową gwiazdą Polsatu! Po „Tańcu z gwiazdami” dostała kolejne show. Zagrozi Paulinie Sykut?


Sandra Kubicka - Miss Supranational 2019

Sandra Kubicka - Miss Supranational 2019

Sandra Kubicka, Davina Reeves - Mister Supranatural 2019

Sandra Kubicka, Davina Reeves - Mister Supranatural 2019

Sandra Kubicka – Dsquared2 w Vitkacu

Sandra Kubicka – Dsquared2 w Vitkacu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×