Szukaj

Salma Hayek w żałobie. Zrozpaczona gwiazda opublikowała poruszający wpis: „Brak mi słów i łez”

Salma Hayek śmierć psa

Salma Hayek śmierć psa

Salma Hayek jest w żałobie po śmierci psa

Znana aktorka opublikowała na Instagramie wzruszające wyznanie! Salma Hayek straciła najbliższą przyjaciółkę. Umarła jej ukochana suczka. W czułych i poruszających słowach gwiazda opisała, jak wiele znaczyła dla niej wiekowa sunia:

Z sercem przepełnionym miłością i bólem musiałam pożegnać się z moją Lupe. Jestem taka wdzięczna za 18 lat, w trakcie których wzbogacała ona moje życie swoim wielkim duchem. Brak mi słów i łez, by opisać, jak wiele ona dla mnie znaczyła. Oby biegała wolna ze stadem psów, które już czekają na nią w psim niebie – napisała Hayek.

Przy informacji o śmierci pieska gwiazda opublikowała dwa jego zdjęcia. Na jednym z nich uroczy kundelek z siwą mordką patrzy w oczy swojej znanej pani z oddaniem i miłością. Patrząc na to zdjęcie, trudno się nie wzruszyć!

Szok! Salma Hayek wyznała okrutną prawdę na temat współpracy z Weinsteinem! “Był moim potworem przez lata”

Salma Hayek promuje swój film na festiwalu w Toronto. Zagraniczne media wytknęły aktorce drobną wpadkę

Wielka tragedia w rodzinie ciężarnej Khloe Kardashian! Nie żyją jej przyjaciele – znany koszykarz i młoda piosenkarka!


Salma Hayek z ukochanym psem

Salma Hayek z ukochanym psem

Lupe – suczka Salmy Hayek

Lupe – suczka Salmy Hayek

Deauville American Film Festival 2012 - Photocall Salma Hayek

Salma Hayek, Valentina i Francois Henri Pinault Salma Hayek, Valentina and Francois-Henri Pinault 38th Deauville American Film Festival - Photocall Salma Hayek ****** BYLINE MUST READ : © Spread Pictures ****** ****** No Web Usage before agreement ****** ****** Stricly No Mobile Phone Application or Apps Use Without our Prior Agreement ****** Enquiries at [email protected]

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Wstydzilibyście sie pisać o takim czymś , ja rozumiem że zmarło stworzenie sławnej aktorki, ale ten pies to nie jest jakiś prezydent

  • Gośćmon pisze:

    Po co komu takie glupoty czy wy nie macie nic modrzejszego do pisania a przy tym zamiast zdjec psa to zdjecie molestowanej aktoreczki rzygac sie chce.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×