Rodzice zmarłego Mateusza Murańskiego wciąż mają z nim kontakt. Świadectwo matki rozrywa serce: „Chcę przekazać jedną rzecz”

Mateusz Murański, Joanna Godlewska-Murańska

Mateusz Murański, Joanna Godlewska-Murańska

Mateusz Murański nie żyje. Jego mama podzieliła się niezwykłym wyznaniem. Ona i jej mąż wciąż mają kontakt ze swoim synem.

Mateusz Murański odszedł 8 lutego. Zawodnik MMA/fighter miał tylko 29 lat. Niestety, w pierwszych dniach po tragedii powstało wiele teorii spiskowych na temat przyczyn jego śmierci. Niektórzy posunęli się do sugerowania, jakoby Mateusz popełnił samobójstwo poprzez przedawkowanie leków. Plotkę definitywnie rozwiał tata 29-latka, Jacek Murański, również aktor.

Tata Mateusza zdradził, że jego syn przez długi czas zmagał się z ekstremalnymi nocnymi bezdechami. W jego mieszkaniu nie odnaleziono żadnych leków. Również w organizmie 29-latka nie wykryto takich substancji.

Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. Wiemy, że w jego żołądku nie znaleziono żadnych lekarstw. W domu nie było żadnego oxycodonu. Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona podawaniem kłamliwych informacji – powiedział Jacek w rozmowie z dziennikarzem portalu salon24.pl.

Wczoraj mama Mateusza, Joanna Godlewska-Murańska, pozwoliła sobie odnieść się do tego, dlaczego w ogóle powstała teoria na temat samobójstwa. Jej zdaniem, informację o rzekomym przedawkowaniu stworzyła ratowniczka, która przyjechała na miejsce tragedii. Kobieta, choć nie znała przyczyn śmierci Mateusza, podała fałszywą informację do sieci.

Upublicznienie taj kłamliwej informacji jest przedmiotem postępowania prokuratorskiego. W wyniku przeszukania mieszkania przez policję, nie znaleziono tego specyfiku ani jego pochodnych, ani żadnych innych nielegalnych substancji! – podkreśliła. – Zachowanie tej konfabulantki i hieny (…), co miała nieść pomoc, a pogrążyła mnie jako matkę zmarłego dziecka i skazała na niewyobrażalny ból, powinno być ukarane nie tylko kodeksowo, ale też napiętnowane społecznie.

Mateusz Murański nie żyje. Rodzice wciąż mają z nim kontakt

Dziś pani Joanna zamieściła kolejny wpis poświęcony synowi. Po raz kolejny podkreśliła to, że Mateusz nie miał powodów do tego, by targnąć się na swoje życie. Miał wokół siebie kochających ludzi i szykował się do ślubu z narzeczoną. Godlewska-Murańska pozwoliła sobie przy tym na osobiste wyznanie. Jak się okazuje, rodzice zmarłego 29-latka wciąż mają z nim kontakt.

A paradoksalnie najpiękniejsze w tej całej tragedii jest to, że mamy z Matim kontakt, rozmawiamy… – napisała.

Zdradziła, że więcej opowie o tym przy innej okazji.

Ale o tym w innych postach. Chcę przekazać Wam jedną rzecz, która może odmienić oblicze tej ziemi i mental ludzi, że ŻYCIE TU NA ZIEMI JEST NAJWAŻNIEJSZYM ETAPEM PRZED NAJWSPANIALSZĄ PODRÓŻĄ NASZEGO ŻYCIA – WYPRAWĄ NA DRUGĄ STRONĘ – zwieńczyła Joanna swój wpis na Instagramie.

Piękne słowa!


Mateusz Murański z mamą

Mateusz Murański z mamą

Joanna Godlewska-Murańska i Mateusz Murański

Joanna Godlewska-Murańska i Mateusz Murański

Jacek Murański i Mateusz Murański

Jacek Murański i Mateusz Murański

Komentarze

 • Kasia pisze:

  Niech w końcu oni znikną z Internetu…
  Sama pochowalam DZIECKO i w głowie mi się nie mieści takie postępowanie…komentarze, ataki na ludzi…i ten lans…żałoba na pokaz…Chcą mieć fanów, ale nawet ukrywają, gdzie Syn jest pochowany….I te kłamstwa; ojciec mówi, że znalazł Syna w Jego mieszkaniu….czemu nie mówi, że Mateusz wynajmuje…..Rozumiem ból i żal, ale pi co w ogóle pisać o śmierci Syna i narażać się na przykre komentarze…Człowiek w żałobie powinien być TYLKO z najbliższymi i w ciszy i spokoju przeżywać żałobę…A nie na pokaz! Ile można! Przestańcie! Mateusz potrzebuje Spokoju i niech odpoczywa w Pokoju. RIP.

 • Gość pisze:

  następna pANI „sTĘPIEŃ”???? cZY KTOŚ ZNAŁ MATKE TEGO pANa PRZED ŚMIERCIĄ??????? Mało kto, !!!! śmierć mateusza znowu trampoliną innej rodziny???????????????

 • Gość pisze:

  To już był ten pogrzeb czy jeszcze nie.

 • Iza pisze:

  Kochający rodzice lansują się jak mogą na śmierci syna

 • Gość pisze:

  Można mówić o zmarłym „ble”?!

 • Gosc pisze:

  Ilez razy mozna o nim pisac dawno nie zyje a juz to jest nudne ble

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×