Szukaj

Wieczorem sportowiec roku, rano ojciec na medal. Ania pokazała, jak Robert świętuje sukces z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w sobotę triumfował podczas Gali Mistrzów Sportu 2021. Kilka godzin później spędził poranek z córkami. Udowodnił, że jest ojcem na medal.

Robert Lewandowski jest w imponującej formie. Na boisku daje z siebie wszystko, co doceniają nie tylko jego fani, ale także profesjonaliści. W zeszłym roku Polak po raz pierwszy w karierze został Piłkarzem Roku UEFA, Najlepszym Piłkarzem FIFA, a także otrzymał główną nagrodę w Globe Soccer Awards.

W sobotni wieczór Robert odebrał kolejne wyróżnienie, tym razem przyznawane przez kibiców. Został Najlepszym sportowcem Polski w 2020 roku w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Lewandowski tuż po odebraniu statuetki wygłosił wzruszające przemówienie. Wyznał, że bardzo docenia to, że udało mu się tyle osiągnąć w 2020 roku:

Żałuję, że mój tata nie doczekał tych chwil. Wiedziałem, że ciężka praca to jest ważniejsza nawet niż talent. Wiem, że dla każdego był to ciężki rok, tym bardziej musimy doceniać to, co w tym czasie udało nam się zdobyć. Zdawałem sobie sprawę, że warto marzyć, bo najważniejsze jest to, gdzie chcesz dojść, bez względu na to, ile masz talentu – mówił Lewandowski.

Jak Robert Lewandowski spędził czas po Gali Mistrzów Sportu 2021?

Sportowca podczas gali wspierała żona, Anna Lewandowska, która na tę okazję wybrała przepiękną kreację. Ubrała się w zieloną suknię od Dolce & Gabbana, którą połączyła z butami na obcasie, czarną kopertówką, a także biżuterią marki Apart. By jak najlepiej wypromować błyskotki marki, której jest ambasadorką, niemal przez cały czas trzymała rękę na dekolcie.

Zobacz: Wszyscy mówią o dłoniach Lewandowskiej. Nie brakuje najróżniejszych teorii. Gwiazda się tłumaczy

Gdy Robert odebrał statuetkę, Ania pochwaliła się jego sukcesem w sieci. Dodała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje przytulona do męża. W opisie podkreśliła, że jest bardzo z niego dumna:

@_rl9 sportowcem roku! Kochanie, to był Twój rok! Jak zawsze dumna, jestem najszczęśliwsza kiedy widzę, jak spełniają się Twoje marzenia!

Lewandowska w dalszej części wpisu zdradziła, że tuż po Gali Mistrzów Sportu 2021 zarówno ona, jak i jej ukochany, wrócili prosto do domu, gdzie czekały na nich Laura i Klara:

A teraz pędzimy do naszych córeczek.

W niedzielny poranek Ania pokazała, że Robert jest ojcem na medal. Kilka godzin po wielkiej gali wybrał się z żoną i córkami na spacer po zaśnieżonym Zakopanem. Tak uczcił swój kolejny wielki sukces.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Piękne, prawda?


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córkami

Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Iga Świątek - Gala Mistrzów Sportu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×