Szukaj

Nie żyje aktor „Beverly Hills 90210”.To trzecia gwiazda serialu w tym miesiącu

Jed Allen nie żyje. Zmarła gwiazda Bevely Hills, 90210

Jed Allen nie żyje. Zmarła gwiazda Bevely Hills, 90210

Richard Erdman nie żyje

Richard Erdman nie żyje. Amerykański aktor zmarł w weekend w swoim domu w Los Angeles. Miał 93 lata. Od lat cierpiał na tzw. „demencję starczą”.

Fani serialu Beverly Hills 902010 w ostatnim czasie nie mają powodów do zadowolenia. Po nagłej śmierci Jeda Allana i Luke’a Perry’ego, odszedł kolejny aktor. W sobotę 16 marca zmarł Richard Erdman, który wcielał się w postać serialowego majora Rufusa B. Pinfeathers.

Mężczyzna od lat żył samotnie. W wieku 54 lat zmarła jego córka Erica, która przedawkowała leki uspokajające. Trzy lata temu zaś stracił swoją żonę.

O śmierci aktora poinformowała Yvette Nicole Brow, przyjaciółka Erdmana z planu serialu. We wzruszającym wpisie przyznała, że wiedziała że kiedyś nadejdzie czas, by się pożegnać. Nie myślała, że będzie to tak szybko:

Wiedziałam, że dzień, w którym będziemy musieli się pożegnać z tym uroczym mężczyzną, nadejdzie szybciej, niż będziemy na to gotowi. Ale wiedza o tym nie czyni tego łatwiejszym.  Ale to niczego nie ułatwia. Richard Erdman był chodzącą radością.

Mężczyzna na swoim koncie może zapisać spore sukcesy. Od początku swojej kariery pojawił się w ponad 160 produkcjach kinowych, telewizyjnych i teatralnych. Występował w filmach takich jak m.in. Stalag 17, Pokłosie wojny czy Błękitnej gardenii. 

Wielbiciele serialowych hitów mogą kojarzyć go z produkcji takich jak  Beverly Hills, 90210 oraz Felicity. Na ekranie po raz ostatni pojawił się dwa lata temu.

 

Nie żyje kolejny gwiazdor „Beverly Hills 902010”. Uwielbiał go cały świat

Załamana Tori Spelling wspomina Luke’a Perry’ego. Jej słowa złamią wam serce

Luke Perry zaręczył się przed tragiczną śmiercią. Kim jest partnerka zmarłej gwiazdy „Beverly Hills 90210”?

 


Richard Erdman nie żyje 

Richard Erdman nie żyje 

Luke Perry i Shannen Doherty

Luke Perry i Shannen Doherty

Gwiazdy serialu Beverly Hills 90210 z członkami zespołu Backstreet Boys

Gwiazdy serialu Beverly Hills 90210 z członkami zespołu Backstreet Boys

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×