NewsyNie żyje gwiazda słynnego serialu. Została znaleziona martwa

Nie żyje gwiazda słynnego serialu. Została znaleziona martwa

Pamela Gidley nie żyje
Pamela Gidley nie żyje
Zuza Maciejewska

27.04.2018 14:03

Świat obiegła smutna informacja. W wieku 52 lat zmarła Pamela Gidley, znana z serialu Miasteczko Twin Peaks. Informacja o śmierci aktorki pojawiła się na stronie fanów serialu, których pomimo upływu lat, nadal nie brakuje.

Gidley,urodziła się 11 czerwca 1965 roku w Methuen w stanie Massachusetts. Wychowywała się w Salem w New Hampshire. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1986. Największy sukces i rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Miasteczko Twin Peaks. Bohaterka, w którą wcieliła się Gidley, była nastoletnią prostytutką uzależnioną od kokainy. To jednak nie jej jedyna rola. Pamela wystąpiła w 29 filmowych produkcjach telewizyjnych i kinowych, w tym m.in. Wychodząc z mroku, Policyjna gorączka czy Autostrada do piekła.

Według doniesień zagranicznych mediów, Pamela Gidley zmarła w swoim domu 16 kwietnia 2018 roku. Mieszkała w New Hampshire. Przyczyny śmierci nie są jednak znane.

Informacja o śmierci aktorki pogrążyła w żałobie fanów, przyjaciół, a także współpracowników. Jonathan Lipnicki umieścił na Twitterze poruszający wpis:

Właśnie dotarło do mnie, że Pamela Gidley, która zagrała moją mamę w "The Little Vampire" odeszła. Była kochana, czuję wielką pustkę. Wysyłam dużo miłości dla jej rodziny.

Chociaż Pamela Gidley od kilku lat nie wystąpiła w żadnym filmie, jej śmierć jest potwornym ciosem dla jej fanów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także