NewsySiostra George'a Michaela znaleziona martwa. Zmarła dokładnie trzy lata po śmierci gwiazdora

Siostra George'a Michaela znaleziona martwa. Zmarła dokładnie trzy lata po śmierci gwiazdora

Siostra George'a Michaela nie żyje. Melanie Panayiotou zmarła
Siostra George'a Michaela nie żyje. Melanie Panayiotou zmarła
Aneta Błaszczak
27.12.2019 16:40, aktualizacja: 27.12.2019 21:55

Smutne wiadomości z Wielkiej Brytanii. 25 grudnia zmarła Melanie Panayiotou, siostra George'a Michaela, która towarzyszyła mu w wielu szczególnych chwilach. Kobieta odeszła w tym samym dniu co jej brat, trzy lata później. Miała zaledwie 55 lat.

Siostra George'a Michaela nie żyje. Melanie Panayiotou zmarła

Ciało Melanie Panayiotou znalazła jej starsza siostra, Yioda, która w środę wieczorem udała się do niej ze świąteczną wizytą. Gdy weszła do domu, zobaczyła leżącą na łóżku, nieprzytomną Melanie. O godzinie 19.35 wezwała pogotowie na adres Oak Hill Park, NW3. Na miejscu stwierdzono zgon.

Według pierwszych ustaleń, do śmierci siostry George'a Michaela nie przyczyniły się osoby trzecie. Wykluczono również samobójstwo.

Na ten moment możemy tylko potwierdzić, że Melania zmarła nagle. Rodzina prosi o uszanowanie prywatności w tym smutnym czasie – poinformował reprezentujący rodzinę prawnik John Reid.

Przyczyna śmierci siostry George'a Michaela nie została podana do wiadomości publicznej. Wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Brytyjski dziennik Metro twierdzi, że "śmierć nie jest traktowana jako podejrzana".

Jak donoszą znajomi Melanie Panayiotou, kobieta do tej pory nie miała żadnych poważnych problemów ze zdrowiem. Chętnie brała udział w różnych wydarzeniach i prowadziła aktywne życie towarzyskie.

Kim była siostra George'a Michaela – Melanie Panayioyou?

Melanie pracowała jako stylistka fryzur. W mediach dała się poznać, jako najbliższa George'owi siostra. To ona wymyśliła mu pseudonim Yog.

Kobieta towarzyszyła artyście podczas wielu przełomowych dla jego kariery momentów. Wspierała go na planie telewizyjnych shows, dużych koncertów, była z nim również na planie teledysku Last Christmas.

George Michael z siostrą Melanie
George Michael z siostrą Melanie

Zaledwie miesiąc temu udzieliła wywiadu, w którym oceniła film Last Christmas z piosenkami jej zmarłego brata:

Jak wielu z was wie, Yog uwielbiał Święta Bożego Narodzenia i na pewno spodobałby się mu pomysł tego filmu. Jestem pewna, że byłby zachwycony niesamowitym uśmiechem Emilii Clarke. (…) Co najważniejsze, my wszyscy, wraz z naszym drogim, zmarłym Yogiem, moim bardzo dumnym z bycia gejem bratem, życzymy wam wesołych świąt.

W maju ujawniono, że George w swoim testamencie zapisał Melanie zdecydowaną większość swojego majątku. Przekazał jej 98 milionów funtów.

Śmierć George'a Michaela

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat w swoim domu. Przyczyną śmierci piosenkarza była kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego i stłuszczenie wątroby.

Przyczyna śmierci George'a Michaela
Przyczyna śmierci George'a Michaela
Melanie Panayiotou – siostra George'a Michaela
Melanie Panayiotou – siostra George'a Michaela
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także