Szukaj

Pośmiertny utwór George’a Michaela w nowym kinowym hicie! Trailer jest już w sieci! [WIDEO]

Niepublikowana piosenka George'a Michaela wkrótce trafi do sieci. Okazją do premiery nowego utworu będzie film Last Christmas, który na ekrany kin wejdzie 8 listopada.
George Michael pośmiertna piosenka

George Michael pośmiertna piosenka

25 grudnia 2016 roku zmarł George Michael. Ciało brytyjskiego piosenkarza znalazł jego partner, Fadi Fawaz. Dwa miesiące po śmierci artysty poznaliśmy wyniki sekcji zwłok. Oficjalną przyczyną zgonu były choroby serca i wątroby.

Zobacz: Były kochanek George’a Michaela odleciał w kosmos! Rozerwał tym serca wszystkim fanom nieżyjącego gwiazdora!

Po śmierci George’a, wielu jego fanów pogrążyło się w żałobie. Do dzisiaj przed jego domem w Goring, w którym zmarł, można znaleźć znicze, kwiaty i listy, które masowo zostawiają wielbiciele z całego świata. To właśnie na nich już wkrótce czeka wielka niespodzianka. Jak donosi BBC, tuż przed Bożym Narodzeniem, do sieci trafi nowa, niepublikowana piosenka gwiazdora, która została nagrana na kilka miesięcy przed jego śmiercią.

Film Last Christmas i nowa piosenka George’a Michaela

Okazją do opublikowania archiwalnego utworu jest zbliżająca się premiera filmu Last Christmas. W świątecznej komedii w reżyserii Paula Feiga, w rolach głównych zobaczymy: współautorkę scenariusza – Emmę Thompson, Emilię Clark, Michelle Yeoh i Henry’ego Goldinga. Poniżej pierwszy trailer brytyjskiej produkcji.

Zobacz: Nie ma świąt bez “Last Christmas”. Co się stało z kolegą George’a Michaela? Mógł być megagwiazdą, wybrał inną drogę

Tytuł filmu jest nieprzypadkowy, gdyż aktorka przy pisaniu scenariusza zainspirowała się wielkim hitem Wham! stworzonym przez Michaela i Andrew Ridgeleya. Oprócz świątecznego hitu wszech czasów, w filmie zostanie użyty także utwór Freedom i wspomniany już nowy utwór:

Jeden z utworów jest tą piosenką i jest naprawdę niesamowita. Jestem podekscytowany, że mogę oznajmić światu, że za niedługo ją usłyszy – wyznał Paul Feig na antenie BBC, dodając: – To bardzo uroczysta piosenka. Udało nam się to tak zorganizować, że w filmie znajdzie się prawie cały utwór, który trwa sześć minut. W związku z tym, że to nieznany utwór, nie chcieliśmy go puścić jedynie przez 15 sekund.

Premiera Last Christmas w Wielkiej Brytanii zaplanowana jest na 8 listopada. W późniejszym czasie film trafi na ekrany kin w kilku innych krajach. Niewykluczone, że zawita także do Polski.

Czy będzie takim samym hitem jak wydany pod koniec czerwca pośmiertny utwór Whitney Houston Higher Love?

Zobacz: Zamieszanie po ogłoszeniu oficjalnej przyczyny śmierci George’a Michaela. Powiły się argumenty podważające wyniki sekcji zwłok


Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Wham! - George Michael i Andrew Ridgeley

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×